Pojazdy MRAP z Polski?


grupa Bumar i Navistar Defense, amerykańska biznes produkująca m.in. pojazdy dla wojska o zwiększonej odporności na miny, podpisały w Sulejówku umowa o współpracy w sąsiedztwie produkcji i dystrybucji wozów tej klasy.

Opel bez ustanku nie sprzedany


zgromadzenie dyrektorów amerykańskiego koncernu General Motors zajmie się na posiedzeniu 3 listopada sprawą sprzedaży spółki motoryzacyjnej Opel i wątpliwościami Komisji Europejskiej, dotyczącymi finansowego wsparcia tej transakcji

Transformers


Tak dopiero co nazywały się zabawki, o których swego czasu marzyli pewnie wszyscy chłopcy.

Państwo ?rodka podbiją Amerykę?


chiński producent samochodów BYD chce wprowadzić na bazar amerykański elektryczny schemat e6.

Opel astra sport tourer


wprawdzie niekwestionowanym liderem sprzedaży w segmencie samochodów kompaktowych pozostaje VW golf, ale na godnego rywala wyrasta nieznany opel astra.

Mogła spłonąć żywcem...


Przejeżdżający mimo miejsca wypadku kierowcy uratowali trwanie kobiecie, która utknęła w płonącym aucie.

Duży sukces Polaka!


Tadeusz Błażusiak - zawodnik fabrycznego teamu KTM - zdobył Puchar Świata 2010 w motocyklowym halowym enduro.

Ostra jazda we Wrocławiu


Rafał Dutkiewicz - Prezydent Wrocławia zaś prawie 20 tysięcy osób uczestniczyło w premierze pierwszego polskiego toru F1 we Wrocławiu.

"Baba za kierownicą". Kiedyś...


Zmotoryzowane panie nie mają łatwego życia - przede wszystkim w Polsce, przez cały czas pokutuje krzywdzący stereotyp "baby za kierownicą".

Milion złotych za auto...


wszelako zdecydowaną większość ludzi w Polsce wichrzyć się co najwyżej na wóz w użyciu (w transakcjach dominują takie, które kosztują nie więcej niż 20 tysięcy zł), to tymczasem w naszym kraju powstał również rynek na samochody ultraluksusowe i... ultradrogie.

Nowość: VT750S


Honda zaprezentowała nowy motor o nazwie VT750S. klasyczny zakres i głębokie brzmienie silnika V-2, w połączeniu z charakterystyką i osiągami prawdziwie nowoczesnego motocykla, nikogo nie pozostawią obojętnym.

konstrukcja A2 ruszyła z kopyta


W Mińsku Mazowieckim w pierwszy dzień tygodnia rozpoczęto budowę pierwszego odcinka autostrady A2 w województwie mazowieckim.

Ostatnie prawdziwe terenówki?


Fanom offroadu marki UAZ nie trzeba przedstawiać. Jej opowiadanie sięga jeszcze II wojny światowej, kiedy to w 1941 roku, w obawie przed hitlerowską agresją, do Uljanowska ewakuowano z Moskwy ekwipunek tamtejszej fabryki produkującej samochody ciężarowe ZiS.

Jak można było uniknąć wybuchu II wojny światowej


Rzeczpospolita Polska nie zgodziła się w 1939 roku na budowę eksterytorialnej autostrady za pomocą Pomorze do Prus Wschodnich. Co było dalej - wiadomo.

Stoją w korkach setki godzin!


Nawet powyżej 10 dni w roku spędzają w ulicznych korkach mieszkańcy największych w zastępstwie we Włoszech - wynika z danych, które opracowano na rozporządzenie organizacji obrony praw konsumentów Codacons.

Infiniti M


Na rozpoczętym właśnie salonie w Los Angeles Infiniti zaprezentowało nowy wzorzec M.

atak na salony samochodowe


Amerykanie przypuścili w poniedziałek autentyczny atak na salony dealerów samochodowych usiłując zdążyć przedtem zakończeniem rządowego programu "gotówka za grata", w ramach którego oddając swój stary gablota otrzymywali od państwa rabat w wysokości do 4500 dol. w sąsiedztwie zakupie nowego, bardziej ekologicznego auta.

kostucha na "Dakarze"


Zmarła 28-letnia kobieta, która doznała obrażeń po tym, jak bryka niemieckiego kierowcy Mirco Schultisa wpadł w pobliżu Cordoby w hałastra kibiców na trasie pierwszego etapu 32. Rajdu Dakar - poinformowały źródła medyczne.

Renault megane GT


Firma Renault zmienia rozważnie swój wizerunek. Po kilku latach, w których newralgiczny podkreślenie kładziono na wzniosły ilość bezpieczeństwa, Francuzi postanowili tchnąć w swoje pojazdy odrobinę szaleństwa.

Fiaty jak ciepłe bułeczki


O z grubsza 23 proc. wzrosła w ubiegłym roku praca tyskiej fabryki Fiat fura Poland (FAP).

znalezionych: 2865, strona 1 z 144
<<<  -  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  -  >>>

W ofercie naszej galerii znajduje się kolekcja rzeźba Igora
Mitoraja
. Jeśli interesuje cię Igor Mitoraj i jego rzeźba
koniecznie sprawdź jakie prace tego artysty mamy obecnie
wystawione na sprzedaż. Rzeźby Igora Mitoraja od wielu
lat cieszą się rosnącą popularnością, a sam artysta jest
znany na całym świecie. Rzeźby Igora Mitoraja to doskonały
pomysł na inwestycje, nie tylko na uatrakcyjnienie swojej
kolekcji.