Skoda superb combi od 83 tys.


Zaprezentowana na Międzynarodowej Wystawie Samochodowej (IAA) we Frankfurcie nowa skoda superb combi już na dniach trafi do sprzedaży w Polsce. dopiero co ujawniono cenniki tego modelu.

Przyspieszały rózgi serca...


aczkolwiek bawialnia w Detroit stoi pod znakiem ekologii, to nie brakuje na nim pojazdów, które u fanów motoryzacji powodują szybsze lanie serca.

Wygraj lamborghini!


Stali bywalcy naszego profilu na Facebooku wiedzą, że zaczęliśmy w ostatnim czasie zaaplikować prezenty. Do jednego z czytelników trafił w ostatnim czasie prawdziwy plecak Renault F1.

nieznany projekt GTI


acz literki GTI kojarzą się nam głównie z usportowionymi modelami Volkswagena, oznaczenie to nie jest dość zarezerwowane dla samochodów niemieckich. Podobnie, jak choćby skrót TD, magiczne literki GTI wykorzystywane było i za pomocą innych producentów.

Krakowowi grozi paraliż


dzień dzisiejszy rozpoczyna się gruntowna przebudowa Ronda Ofiar Katynia w Krakowie. W miejsce jednopoziomowego skrzyżowania insurekcja trójpoziomowy węzeł komunikacyjny.

trafienie w polskich kierowców


Po batalii pomiędzy socjalistami i Zielonymi a centroprawicą komisja ds. zatrudnienia i spraw społecznych PE przyjęła propozycję, by kierowcy pracujący na nasz rachunek podlegali takim samym ograniczeniom tygodniowego czasu pracy, jak ich koledzy na etacie.

Opel zwolni 10 tys. ludzi?


amerykański koncern automobilowy General Motors (GM) przedstawi w połowie grudnia pomysł restrukturyzacji należącej do niego firmy Opel w ramach redukowania europejskiego potencjału produkcyjnego o mniej więcej 20 procent - oświadczył w czwartek Nick Reilly, tymczasowo zarządca GM Europe.

Tą umowę wolno unieważnić!


Setki zalanych wielką wodą samochodów bar sekunda zaleją giełdy i komisy. Po czym poznać, że środek transportu stało w wodzie i czy taki cztery kółka będzie się jeszcze do czegoś nadawał?

Tragedia podczas holowania


Z ciężkimi obrażeniami głowy przewieziono w środę do szpitala czterolatka, jaki w Czeladzi został uderzony kluczem, użytym przy holowaniu autobusu.

Co nas czeka po 1 stycznia 2010 roku?


ministerstwo Finansów opracowało nowe rozwiązania prawne dotyczące odliczania VAT-u od zakupu samochodów i paliwa, a również wykorzystywania samochodów służbowych do celów prywatnych.

Rozstrzygają się dzieje pandy


W fabryce Fiata w Pomigliano d'Arco pod Neapolem trwa we wtorek od rana referendum wśród ponad 5-tysięcznej załogi w sprawie podpisanego z wykorzystaniem 4 układy zawodowe porozumienia z koncernem o warunkach przeniesienia tam z krajowy produkcji nowej pandy.

Motocyklisto! Po pierwsze danie umiar!


Na wstępie chciałem dać do zrobienia ci pytanie: czym dla ciebie jest motocykl? Czekaj, czekaj...

Skandynawowie w opałach!


Setki wypadków spowodował w ciągu ostatniej doby w Skandynawii silny wiatr wspólny ze śnieżycami, poważnie zakłócając czyn drogowy i kolejowy - poinformowała w czwartek przedstawicielstwo EFE.

Korupcyjne cenny


Siedem osób jest podejrzanych o przyjęcie i wręczanie łapówek oraz frakcja w zmowie przetargowej pod ręką realizacji inwestycji drogowych - podała Prokuratura Apelacyjna w Warszawie. Wobec żadnej z tych osób nie było wniosku o areszt.

Polacy protestowali w Belgii


więzy działająca w gliwickiej fabryce Opla sprzeciwia się "działaniom zarządu General Motors zmierzającym do zamykania zakładów i przenoszenia produkcji nie licząc Unię Europejską" - głosi opublikowane w czwartek funkcja związku.

NAIAS za 12 dolarów


11 stycznia w Detroit - stolicy amerykańskiego przemysłu motoryzacyjnego - rozpoczął się przewodni w Ameryce Północnej bawialnia samochodowy: North American International wóz Show 2010.

najpierw GM, potem Chrysler


Sergio Marchionne, który pełni teraz funkcję dyrektora generalnego Chryslera powiedział, że jest nadzwyczaj prawdopodobne, że już w przyszłym roku amerykańska biznes uruchomi skierowaną do osób fizycznych emisję swoich akcji.

Czarne pionowo z Rumunii


Jak nakłonić niezdecydowanych klientów do swojego produktu? Odpowiedzią na to ewaluowanie są "wersje limitowane".

O 5.30 pod fabryką Fiata...


Lewicowy aspirant na prezydenta, zwierzchnik SLD Grzegorz Napieralski, przekonywał w czwartek do swojej kandydatury pracowników fabryki samochodów Fiata w Tychach, zmierzających do pracy na poranną zmianę. "Tu właśnie jest Polska" - mówił kandydat.

Co minutę ginie 12 osób!


Prezydent Rosji Dmitrij Miedwiediew zaproponował w czwartek wypracowanie wspólnych dla wszystkich krajów przepisów dotyczących bezpieczeństwa ruchu drogowego.

znalezionych: 2865, strona 1 z 144
<<<  -  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  -  >>>

W ofercie naszej galerii znajduje się kolekcja rzeźba Igora
Mitoraja
. Jeśli interesuje cię Igor Mitoraj i jego rzeźba
koniecznie sprawdź jakie prace tego artysty mamy obecnie
wystawione na sprzedaż. Rzeźby Igora Mitoraja od wielu
lat cieszą się rosnącą popularnością, a sam artysta jest
znany na całym świecie. Rzeźby Igora Mitoraja to doskonały
pomysł na inwestycje, nie tylko na uatrakcyjnienie swojej
kolekcji.