Jutro ma się zakończyć takt KRRiT


Witold Kołodziejski, Barbara Bubula, Piotr Boroń, Tomasz Borysiuk, Lech Haydukiewicz - w poniedziałek Krajowa klaster Radiofonii i Telewizji w tym składzie ma przejść do historii. Jej członkowie będą acz pełnić swoje funkcje do czasu powołania następców.

25 tys. zł zadośćuczynienia dla Jana Rokity za internowanie


25 tys. złotych jak zadośćuczynienie za internowanie w czasie stanu wojennego otrzyma Jan Rokita - zdecydował krakowski sąd.

Tusk wezwał Grada; pierwsze danie ofiary afery stoczniowej


członek rządu Skarbu Państwa Aleksander deszcz w związku z aferą stoczniową podjął decyzję o zmianie zespołu prowadzącego aktualny proces sprzedaży aktywów stoczniowych. - Nie przesądzamy o ich winie lub niewinności. Robimy to dla czystości całego procesu - powiedział wyraziciel resortu skarbu.

kompromitacja antyterrorystów. Pomylili drzwi


Jest już denuncjacja do prokuratury na antyterrorystów, którzy skompromitowali się w Łodzi. W akcji bladym świtem pomylili numery mieszkań i użyli granatu ogłuszającego przeciwko dwóm, bezbronnym kobietom. podczas akcji przeprowadzanej bladym świtem zniszczyli drzwi wejściowe i zrobili pobudkę innym lokatorom kamienicy przy Legionów.

Lepper: Zbadano odprysk, a i tak poszło w świat, że uczestniczyłem w tej aferze


Pierwszy wyrok ws. afery gruntowej. We wtorek sąd uznał winę Piotra Ryby i Andrzeja K.. - To niesłuszna decyzja. Skazano ludzi za coś, czego nie popełnili - uważa b. wicepremier Andrzej Lepper, który w wyniku afery stracił stanowisko. chociaż według Arkadiusza Mularczyka z PiS, wyrok przede wszystkim potwierdził legalność działań CBA w tej sprawie.

Kaczyński rośnie w brutalnie


Gdyby wybory prezydenckie odbyły się 4 czerwca, w pierwszej turze Bronisław Komorowski dostałby 50 proc. głosów, a Jarosław Kaczyński - 38 proc. W ewentualnej drugiej turze pretendent PO wygrałby z prezesem PiS 58 do 42 proc. - wynika z sondażu PBS DGA dla "Gazety Wyborczej".

sejm znowelizował ustawę o IPN


Sejm uchwalił w czwartek nowelizację ustawy o Instytucie Pamięci Narodowej. Zmienia ona zasady wyboru władz Instytutu i poszerza dostęp do akt w nim zgromadzonych.

Opole: radar meteorologiczny raz za razem bliżej


Konkretyzują się plany budowy na Opolszczyźnie radaru meteorologicznego i systemu ochrony przeciwpowodziowej istotnego szczególnie dla mieszkających nad Odrą - poinformowali w Opolu na wspólnej konferencji prasowej wojewoda opolski i dyrektor IMGW.

Senatorowie o dymku


Parlamentarzyści później walczą z dymkiem. senat zajmie się poprawkami zaostrzającymi interdykt palenia w miejscach publicznych.

Przekazano niezwykły "gadżet" z aukcji WOŚP


wojsko przekazało kombinezon Dowódcy Sił Powietrznych zwycięzcy licytacji zorganizowanej na sprawa Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Doszło do tego w w Wojskowym Porcie Lotniczym na warszawskim Okęciu.

przymus spadłoooo.... I jak tu żyć?


- ubytek ciśnienia o 40 hPa to jest mniej więcej tak, w pewnej mierze ktoś nas wyniósł na 400 m - tłumaczył w "Faktach po Faktach" kardiolog dr n. med Marek Banaszewski. A dopiero co o mniej więcej tak duża liczba spadło nam dziś ciśnienie.

Wysokie odznaczenie państwowe dla strażaka


Prezydent Lech Kaczyński nadał krzyż Kawalerski Orderu Odrodzenia krajowy starszemu kapitanowi Danielowi Dryniakowi, który w ubiegłym tygodniu uratował wędkarza uwięzionego na krze na sanki w Przemyślu - poinformowała Kancelaria Prezydenta.

przypływ zimy: zamarzają kolejne osoby; gołoledź i zaspy; stanęły pociągi


Padający śnieg sprawia, że na drogach w całej Polsce zrobiło się ślisko. Służby ostrzegają nim oblodzeniami, zapowiadają opady marznącego deszczu lub mokrego śniegu. Zima zbiera też na nieszczęście śmiertelne żniwo. dzisiaj nad ranem znaleziono kolejne zamarznięte osoby.

koniec wścieklizny na Warmii i Mazurach


Lekarzom weterynarii udało się wyeliminować wściekliznę u leśnych zwierząt na Warmii i Mazurach. W ubiegłym roku - po raz pierwszy od lat - nie zanotowano ani jednego przypadku tej choroby.

Najtrudniej w woj. lubelskim, podkarpackim i dolnośląskim


wypadek powodziowa w kraju jest w przyszłości niezwykle poważna; najtrudniej jest w woj. podkarpackim, lubelskim i dolnośląskim - powiedział PAP w niedzielę poprzednio południem reprezentant komendy głównej PSP Paweł Frątczak.

MON kupuje bezzałogowce


akt ekspertów uważa, że śmierci kolejnego polskiego żołnierza można by uniknąć, jeśli określony udział dysponował bezzałgowymi samolotami. członek rządu Klich poinformował w programie "24 godziny" w TVN24, że obecnie podpisał stosowne dokumenty uruchamiające przyspieszoną procedurę zakupu maszyn. interes ma pozostać sfinalizowana w ciągu półtora miesiąca. Nie wszyscy są takimi optymistami.

Kaczyński lepszy za oceanem, Komorowski bierze Wyspy


Jarosław Kaczyński miażdżąco wygrał wybory wśród chicagowskiej Polonii. Czterech na pięciu polonusów postawiło krzyżyk właśnie pod ręką nazwisku kandydata PiS. Z kolei Bronisław Komorowski odniósł zwycięstwo w Moskwie i Berlinie - wynika z oficjalnych danych.

Cieślik nie miał bezpośredniego związku z ustawą


Poseł PO Lesław Cieślik zeznał w czwartek przed komisją śledczą ds. wyjaśnienia afery hazardowej, że jego związki z tzw. ustawą hazardową ograniczają się jedynie do prac nad projektem dotyczącym Służby Celnej, który przenosił nadzór nad rynkiem gier do tej służby.

MEN i ZHP rozpoczynają współpracę


Minister edukacji Katarzyna Hall i zwierzchnik Związku Harcerstwa Polskiego hm. Małgorzata Sinica podpisały w niedzielę w Tczewie (pomorskie) porozumienie o współpracy. strony zadeklarowały wzajemną prawa ręka i sukurs w wychowaniu dzieci i młodzieży.

"Postawa Cimoszewicza jest niepojęta"


- Dla mnie budowa ciała Cimoszewicza jest niepojęta. To są jakieś gry, tak poważny polityk, ma przecież grzywna senatora, ma obowiązek wyraźnie artykułować swoje plany polityczne - ocenił w TVN24 europoseł PiS Paweł Kowal.

znalezionych: 24705, strona 1 z 1236
<<<  -  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  -  >>>

W ofercie naszej galerii znajduje się kolekcja rzeźba Igora
Mitoraja
. Jeśli interesuje cię Igor Mitoraj i jego rzeźba
koniecznie sprawdź jakie prace tego artysty mamy obecnie
wystawione na sprzedaż. Rzeźby Igora Mitoraja od wielu
lat cieszą się rosnącą popularnością, a sam artysta jest
znany na całym świecie. Rzeźby Igora Mitoraja to doskonały
pomysł na inwestycje, nie tylko na uatrakcyjnienie swojej
kolekcji.