szybki internet w Polsce ma półroczny poślizg


"Gazeta Wyborcza": Miał być niezwłoczny Internet w całej wschodniej Polsce, ale projekt już na starcie ma ponadpółroczny poślizg - wytyka gazeta. Możemy stracić miliard złotych z Unii - ostrzegają UKE i eksperci. Nie zdążymy - alarmują samorządy.

znany seksuolog do pacjentki: czuję, że w moich rękach popłyniesz


TVN UWAGA! pokazał uznanego seksuologa molestującego swoje pacjentki. Jak profesor tłumaczy swoje zachowanie? Co coraz działo się podczas wizyt pacjentek w gabinecie seksuologa?

Dla Putina dodatkowa nawigacja, dla Kaczyńskiego - nie?


nim planowanym lądowaniem prezydenckiego samolotu z lotniska pod Smoleńskiem usunięto najprawdopodobniej dodatkowy urządzenie nawigacyjny, który został tam zamontowany, jak lądowały maszyny z Władimirem Putinem i Donaldem Tuskiem - pisze "Moscow Times".

dziewiczy pomysł Ministerstwa Zdrowia: certyfikaty w miejsce specjalizacji


"Dziennik Gazeta Prawna": Kilkadziesiąt popularnych badań i zabiegów będą mogli wykonywać lekarze, którzy przejdą kilkumiesięczne szkolenia - tak wynika z projektu Ministerstwa Zdrowia.

Chlebowski wrócił do Sejmu


uprzedni boss klubu PO Zbigniew Chlebowski po dwóch miesiącach nieobecności pojawił się w Sejmie. - Wracam dziś do pracy w parlamencie - powiedział dziennikarzom. Zadeklarował, że jest gotów stanąć przed hazardową komisją śledczą w każdej chwili.

Ziętek poprosił rybaków o wyborczy głos


Kandydat na prezydenta RP Bogusław Ziętek poprosił w niedzielę rybaków o głos w wyborach 20 czerwca.

polski muzyk walczy naprzeciw fałszowaniu historii


Wiceprezes Stowarzyszenia Powiernictwo Polskie Tomasz Fabiszewski i Paweł Kukiz, "w związku z notorycznym używaniem za pomocą światowe czwarta władza kłamliwego i godzącego w dobre imię Narodu Polskiego sformułowania "polskie obozy koncentracyjne" zdecydowali się na podjęcie daleko idących kroków prawnych, w stosunku do redakcji dopuszczających się tego rodzaju przekłamań".

Graś: chcemy upublicznienia podsłuchów


ranga chce ustalić, czy istnieje wybór prawna, by informacje o podsłuchach zakładanych przy użyciu służby specjalne mogły egzystować przekazane opinii publicznej i Sejmowi. szef rządu Donald Tusk weryfikacja tej sprawy polecił zarówno ministrowi sprawiedliwości Krzysztofowi Kwiatkowskiemu, jak i sekretarzowi kolegium ds. Służb Specjalnych Jackowi Cichockiemu - poinformował eksponent rządu Paweł Graś.

"Jestem niejaki wygranej"


szef sztabu wyborczego Bronisława Komorowskiego Sławomir Nowak z zadowoleniem przyjął wyniki najnowszego sondażu prezydenckiego przeprowadzonego na ukaz TVN24. Zgodnie z nim kandydat PO wygrywa w obu turach. – Mam nadzieję, że do wyborów troszkę będzie się zmieniać i polski pretendent nie straci tego zaufania – stwierdził Nowak.

Komandos z nowymi rękoma czeka na odrodzenie się czucia


Komandos GROM-u, któremu lekarze ze szpitala w Trzebnicy obok Wrocławia przeszczepili obie ręce, wraca do zdrowia. Według lekarskich prognoz za dwa-trzy miesiące pan ma odebrać czucie w rękach.

Sikorski: Nie pokup znawców wojny zza biurek


członek rządu spraw zagranicznych Radosław Sikorki zaapelował o powstrzymanie się od pochopnych opinii na przedmiot operacji Wojska Polskiego w Afganistanie.

Premier idzie zanim komisję


Donald Tusk stanie przed komisją śledczą badającą aferę hazardową w czwartek 4 lutego. prowadzący Mirosław Sekuła i jego asystent Bartosz Arłukowicz wybrali tę datę z trzech zaproponowanych z wykorzystaniem kancelarię premiera.

Czeskie narkotykowe science fiction


Od 1 stycznia Europa wie, że w Czechach zmieniło się ustawa i od nowego roku nie karze nuże więzieniem za posiadanie niewielkiej ilości narkotyków. - Ale Praga drugim Amsterdamem nie jest i nie będzie - przestrzegają policjanci, którzy zgodnie zaznaczają, że posiadanie każdej ilości narkotyku w dalszym ciągu jest karane, tyle że finansowo. Ile płaci się za jointa w kieszeni - sprawdził sprawozdawca "Polski i Świata"

Umorzono śledztwo ws. wystawy "Wybierz Życie"


"Nasz Dziennik": Po nad trzech miesiącach Prokuratura Rejonowa w Słubicach umorzyła postępowanie w sprawie zniszczenia oraz zarekwirowania antyaborcyjnej wystawy "Wybierz Życie".

Jesteśmy ekologiczni czy skąpi?


"Newsweek" przeprowadził sondaż, w którym zapytał mieszkańców dużych zamiast nasz o ich przyzwyczajenia i okazało się, że są oni raz za razem bardziej ekologiczni. Dziennikarze zastanawiają się jednak, czy ich rodacy oszczędzają wodę, wyłączają niepotrzebne żarówki i segregują odpady dla dobra planety, czy dla swojego portfela.

Jest "moda na napady", potrzebne wyższe kary


krajowy świat przestępczy uczynił swoistą modę z napadów na policjantów - stwierdził prezydent Lech Kaczyński, kto w związku z tym proponuje nowelizację Kodeksu karnego, która zaostrza kary. 25 lat więzienia lub dożywocie za zabójstwo funkcjonariusza na służbie, do 15 lat za paroksyzm z chronić tudzież do 10 lat za ciężkie uszkodzenie ciała funkcjonariusza - to przeciwnie niektóre z proponowanych zmian.

niepełnosprawny siedział rok za dziewictwo


powyżej rok w zakładzie karnym w Czarnem (woj. pomorskie) przesiedział niewinny, z trudem rozbity mężczyzna. całokształt z wykorzystaniem skandaliczną pomyłkę policji, która zatrzymała go mimo, że miała list gończy z zupełnie innym zdjęciem.

Peja ma nowe bieda


Prokuratura Rejonowa w Lesznie (Wielkopolskie) zbada, czy poznański raper Peja w trakcie koncertu nawoływał do zabijania policjantów. Słowa o takiej treści miały się pojawić w jednej z jego piosenek.

Chcą się pozbyć Piskorskiego ze Stronnictwa Demokratycznego


bałagan podczas Rady Naczelnej Stronnictwa Demokratycznego. Część działaczy opuściła salę obrad, chwilę dalej opublikowano dwa konkurencyjne komunikaty. Jeden z nich głosi, iż Paweł Piskorski utracił pozycję lidera. - To PRL-owski beton boi się utraty partyjnych lokali, w których mieszka - stwierdził w TVN24 aktywista SD Bogdan Lis.

2 lata za Che Guevarę, dwór Kultury do rozbiórki?


notatka Lewicy: Tadeusz Iwiński i Sławomir Kopyciński zapowiedzieli w czwartek zaskarżenie do TK części wrześniowej nowelizacji Kodeksu karnego, która rozszerza ustawa odnośnie do propagowania ustrojów totalitarnych, w tym komunizmu.

znalezionych: 24705, strona 1 z 1236
<<<  -  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  -  >>>

W ofercie naszej galerii znajduje się kolekcja rzeźba Igora
Mitoraja
. Jeśli interesuje cię Igor Mitoraj i jego rzeźba
koniecznie sprawdź jakie prace tego artysty mamy obecnie
wystawione na sprzedaż. Rzeźby Igora Mitoraja od wielu
lat cieszą się rosnącą popularnością, a sam artysta jest
znany na całym świecie. Rzeźby Igora Mitoraja to doskonały
pomysł na inwestycje, nie tylko na uatrakcyjnienie swojej
kolekcji.