Bullock odebrała Malinę. "Oh my God, I'm so happy!"


"Transformers: wendeta upadłych" to tegoroczny zwycięzca Złotej Maliny, "nagród" dla najgorszych produkcji przemysłu filmowego. W kategorii najgorsza aktorka "wyróżnienie" zdobyła Sandra Bullock, jedna z faworytek do tegorocznych Oscarów. Aktorka zaimponowała odwagą i z uśmiechem na ustach odebrała nagrodę.

"Para do życia" wygrała Doc Review


Finowie w saunie, alias "Para do życia" wygrał w konkursie głównym 7. edycji festiwalu filmów dokumentalnych Planete Doc Review w Warszawie.

100 milionów dolarów za zabawę w kowbojów


uczta w kowbojów i Indian jeszcze nigdy nie była tak droga. Najnowszy hit na rynku gier video pozwalający na wcielenie się w rolę rewolwerowca z Dzikiego Zachodu, kosztował ok. 100 mln dolarów. Zainwestowane w insurekcja gry pieniądze szybko się niemniej zwrócą, bo "Red Dead Redemption" sprzedaje się jak świeże bułeczki.

Ewart i Werner zgarny Wiktory


Dziennikarka TVN24 i TVN Anita Werner i dziennikarka Ewa Ewart znalazy si wrd laureatw jubileuszowej, 25. edycji Wiktorw. Nagrody te przyznawane s w największym stopniu popularnym osobowociom telewizyjnym. Specjalnego Superwiktora przyznano – pomiertnie - Janowi Wejchertowi.

rozstanie oscarowej pary


Aktorka Kate Winslet i jej mąż, reżyser Sam Mendes rozstali się - poinformowali prawnicy pary. Winslet i Mendes byli małżeństwem z wykorzystaniem siedem lat.

Tłumy czekały na premierę gry


Długie kolejki miłośników gier wideo ustawiły się w nocy z poniedziałku na wtorek przed brytyjskimi i amerykańskimi sklepami. Gracze czekali na premierę Call of Duty: Modern Warfare 2 - kontynuacji jednego z największych hitów branży ostatnich lat i jedną z najmocniej promowanych gier tego roku. Ta natychmiast przed premierą wzbudziła sekwencja kontrowersji.

wprawić w ruch widzów do gry w serial


główny punkt Nauki Kopernik uruchamia wehikuł czasu. w czasie projektu "Serial XIX-XXI", słynni artyści pospołu publicznością cofną się w czasie o nad sto lat. - Chcemy włączyć widzów do gry w krajowy serial - mówi współtwórca koncepcji cyklu, Wojciech Faruga. Jego pierwszą punkt programu poprowadzi nominowany do Oscara polski dokumentalista Bartek Konopka. wraz z publicznością zajrzy m.in. w historię pierwszych kamer, zbudowanych przez polskiego pioniera filmu - Kazimierza Prószyńskiego.

8 min. powstawao rok. Bagiski: To reklama naszej historii


- To jest taka troch reklama naszej historii. S w niej skrty, uproszczenia. Opiera si gwnie na mocnych, wizualnie atrakcyjnych momentach - o "Animowanej historii Polski", 8-minutowym filmie stanowicym jedn z atrakcji polskiego pawilonu na EXPO 2010 w Szanghaju, mwi w TVN24 jej reyser, Tomasz Bagiski. I zdradza, e film ma due szanse na premier w internecie, a w 3D take w polskich kinach.

pochówek z pomp po ponad 500 latach


chowanie zmarłego po ponad piciuset latach od mierci. W Olsztynie rozpoczynaj si trzydniowe uroczystoci pogrzebowe wielkiego astronoma, Mikoaja Kopernika. W sobot jego szcztki zostan zoone we fromborskiej archikatedrze.

Elvis zarabia 30 lat po śmierci


Może i jest dopiero na czwartym miejscu najlepiej zarabiających martwych celebrytów, ale fani wiedzą swoje: suweren jest jeden. A do kolekcji na święta będą mogli dorzucić najnowszą, 4-płytową kompilację 100 piosenek w pakiecie ze zdjęciami i artykułami. A z wyjątkiem tym: Elvis żyje!

Kolenda-Zaleska zdobyła "twierdzę"


Udało jej się namówić Wisławę Szymborską na szczere wyznania przedtem kamerą. Pomógł Kraków i... papierosy!

Ach co to bya za noc!


Dziesitki muzew, setki galerii i tysice zwiedzajcych. Za nami kolejna Noc Muzew, ju sidma. W caej Polsce do pnych godzi nocnych, Polacy chonli kultur.

artysta "w pudle" nabił publikatory w butelkę


Grzegorz Turnau zdradza nie wręcz przeciwnie talenty muzyczne, ale i marketingowe. artysta swoją ostatnią akcją sprytnie wyprowadził media w pole, rozpuszczając pogłoski o swoim zatrzymaniu.

łeb i milusiński na plaży


chociażby pół miliona zwiedzających spodziewają się poczęstować organizatorzy niezwykłej wystawy rzeźby w Australii. Prace artystów stoją wprost na plaży.

Splądruj Moskwę i odbierz zachwyt Pruski


Twórcy gier biorą się za polską historię. Rajdy Lisowczyków, szarże husarzy czy łupieżcze wyprawy Kozaków mają wydobyć graczy i wiernie podarować realia dawnych wieków. O najnowszej produkcji "Polskie Imperium: od Krzyżaków do Potopu", brama tvn24.pl rozmawiał z zaangażowanym w jej zryw historykiem i pisarzem, Jackiem Komudą.

Była manipulacja, World Press Photo odbiera nagrodę


Stepan Rudik, ukraiński fotograf, który zdobył 3. nagrodę w kategorii Sports Features - stories (Prezentacje sportu – reportaż), został zdyskwalifikowany za pośrednictwem World Press Photo. Powód? Organizatorzy konkursu dostrzegli w jego zdjęciu manipulację.

Psychopatyczny morderca na koniec festiwalu


przegląd w Berlinie dobiega końca. W piątek pokazano ostatnie konkursowe filmy, a w tej chwili w sobotę wieczorem dowiemy się, jaki z nich otrzyma tytuł zwycięzcy festiwalu i statuetkę Złotego Niedźwiedzia tudzież 50 tysięcy euro. quiz zamknął "mocny" obraz "The zabójca inside me" w reż. Michaela Winterbottoma.

ogromny rock w wielkim mieście


Na półkach sklepów muzycznych pojawił się obecnie dodatkowy album z serii "… & The City". Tym pospołu na trzech płytach znalazły się 42 przeboje klasyków rocka.

"Królik po berlińsku" bez Oscara


Niespodzianki pod ręką scenariuszach, faworyci w nagrodach aktorskich. Za role drugoplanowe Oscary wzięli Chrisoph Waltz i Mo'Nique za "Precious". Zapraszamy do naszej relacji "na żywo".

Pandora jeszcze raz pochłonie


To włości nowość dla wszystkich, którzy w tej chwili zadurzyli się w magicznym świecie Pandory. Reżyser jednego z najbardziej kasowych obrazów ostatnich czasów James Cameron, zapowiedział, że insurekcja druga część filmu "Avatar".

znalezionych: 577, strona 1 z 29
<<<  -  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  -  >>>

W ofercie naszej galerii znajduje się kolekcja rzeźba Igora
Mitoraja
. Jeśli interesuje cię Igor Mitoraj i jego rzeźba
koniecznie sprawdź jakie prace tego artysty mamy obecnie
wystawione na sprzedaż. Rzeźby Igora Mitoraja od wielu
lat cieszą się rosnącą popularnością, a sam artysta jest
znany na całym świecie. Rzeźby Igora Mitoraja to doskonały
pomysł na inwestycje, nie tylko na uatrakcyjnienie swojej
kolekcji.