Robbie Williams oświadczył się w radiu


idol nastolatek, brytyjski wokalista Robbie Williams oświadczył się w piątek swojej dziewczynie, aktorce Aydzie Field. Zrobił to podczas audycji na żywo w australijskim radiu.

Pac-Manowi stuknęła 30-tka


Ile białych kropek znikło w jego paszczy, tego nie wie nikt. Pac-Man ma natychmiast 30. lat i wciąż niezaspokojony apetyt.

"Janosik" wraca z Iraku


Metroseksualny Janosik, naturalistycznie pokazane uprawianie miłości i przemoc i trąba góralskiej gwary - najnowsza model legendy o polsko-słowackim Robin Hoodzie to nie jest klasyczne sztuka filmowa spod znaku kierpców i ciupagi. I tymczasem dla fanów logo Perepeczki film Agnieszki Holland i Kasi Adamik może być mocno zaskakujący, pożądane byłoby porównać obie produkcje.

Kogo kocha Jerzy Buzek?


"Gdzie słyszysz muzykę tam wchodź, tam dobre serca mają..." - napisał we wtorek Jerzy Buzek na pamiątkowym fortepianie wystawionym w Parlamencie Europejskim. zwierzchnik PE dodał także bardziej nowoczesny emfaza "I love Chopin" - dopisał. (Zamiast "love" narysował poniekąd serduszko). Tak zainaugurował obchody Roku Chopinowskiego w Brukseli.

Elvis zarabia 30 lat po śmierci


być może i jest wówczas na czwartym miejscu najlepiej zarabiających martwych celebrytów, ale fani wiedzą swoje: koronowany władca jest jeden. A do kolekcji na święta będą mogli dodać najnowszą, 4-płytową kompilację 100 piosenek w pakiecie ze zdjęciami i artykułami. A oprócz tym: Elvis żyje!

Ewart i Werner zgarny Wiktory


Dziennikarka TVN24 i TVN Anita Werner oraz dziennikarka Ewa Ewart znalazy si wrd laureatw jubileuszowej, 25. edycji Wiktorw. Nagrody te przyznawane s najbardziej popularnym osobowociom telewizyjnym. Specjalnego Superwiktora przyznano – pomiertnie - Janowi Wejchertowi.

Szyc zagra z McConaugheyem?


Borys Szyc otrzymał propozycję zagrania w ekranizacji komiksu "Funky Koval". jeśli całość dobrze pójdzie, to aktor zagra z Matthew Mcconaugheyem.

Giełdowe zgoła Nocy Muzeów


Tegoroczną Noc Muzeów spędzić wolno na giełdzie. Parkiet warszawskiej GPW po raz pierwszy zostanie otwarty dla zwiedzających w najważniejszą muzealną imprezę roku. Zostanie dla nich otwarty, na co dwadzieścia cztery godziny niedostępny, własny Depozyt Papierów Wartościowych.

Zmarł Jerzy Turek


W niedzielę w Warszawie zmarł Jerzy Turek - jeden z najbardziej lubianych polskich aktorów, odtwórca wielu niezapomnianych teatralnych i filmowych ról. Informację o śmierci aktora potwierdził jego syn Piotr. W połowie ubiegłego roku artysta dramatyczny pył udar mózgu.

"Dama z asiczk" przyjechaa do Warszawy


Jeden z najwaniejszych obrazw wiatowej kultury w Warszawie. "Dam z Grosnostajem" Leonarda da Vinci, znajdujc si na codzie w Muzeum Czartoryskich mona oglda od 17. do 30. maja w Zamku Krlewskim. co do jednego z ni z remontowanego krakowskiego muzeum przyjechao kilkanacie innych eksponatw.

Ach co to bya za noc!


Dziesitki muzew, setki galerii i tysice zwiedzajcych. Za nami kolejna Noc Muzew, ju sidma. W caej Polsce do pnych godzi nocnych, Polacy chonli kultur.

Ewart i Werner zgarnęły Wiktory


Dziennikarka TVN24 i TVN Anita Werner oraz dziennikarka Ewa Ewart znalazły się między laureatów jubileuszowej, 25. edycji Wiktorów. Nagrody te przyznawane są w największym stopniu popularnym osobowościom telewizyjnym. Specjalnego Superwiktora przyznano – pośmiertnie - Janowi Wejchertowi.

Prawdziwy suzeren muzyki urodził się 75 lat temu


jeśliby żył, miałby 75 lat. jeśliby żył, z pewnością później - nawet jeżeli nie brałby w tym momencie gitary do ręki - na jego koncertach mdlałyby nastolatki. Elvis Presley nie żyje od lat, ale i tak tytułu największej gwiazdy muzyki mu nie odbierze.

Na Bemowie zabije dzwon


Takiego koncertu jeszcze w Polsce nie było. Na warszawskim Bemowie na scenę wyjdą muzycy kapel Slayer, Megadeth Anthrax, Mastodon i Behemoth, a po nich sama Metallica. Fani liczą na wielkie przeboje - "Creeping Death", "Master of Puppets" i bez wątpienia "For Whom The Bell Tolls". Ceny biletów zbliżają się poniekąd do tysiąca złotych.

"Norweska Bjork" zapiewa w stolicy pniej


Mari Boine, norweska wokalistka porwnywana czsto do Bjork, zapiewa w warszawskiej Filharmonii Narodowej. Pocztkowo jej koncert umyślny by na 17 maja, ale z powodu choroby artystki zosta przeoony na 7 czerwca.

Lynch zbuduje w Łodzi środek filmowe


150 milionów dolarów będzie raczyć się siedlisko filmowego Davida Lyncha, które do 2012 roku ma wstać w Łodzi. struktura zacznie się na początku przyszłego roku. - Dla mnie to będzie pozycja kreatywności - zapowiadał reżyser na konferencji.

Jury naradzi się z wykorzystaniem internet. Na festiwal kurz podobnie wpływa


- Sprowadziliśmy do Krakowa filmy, które nas wzruszyły, zachwyciły i zaciekawiły. Mamy nadzieję, że naszych gości porwą tak samo – jak jeden mąż z tymi słowami wystartował krakowski przegląd Off Camera. impreza w trzy lata po narodzinach nie ale wręcz przypadkiem pochwalić się współpracą z legendarnymi festiwalami Sundance i Pussan, ale i programem, który powali na kolana niejednego kinomana.

"Jezus był superinteligentnym gejem"


Mesjasz Pan Chrystus był superinteligentnym gejem - powiedział w wywiadzie dla amerykańskiego magazynu "Parade" sir Elton John. Pochodzący w Wielkiej Brytanii gwiazdor muzyki sam jest homoseksualistą.

hetman z Krakowa zawita na stołeczny Zamek?


"Damę z łasiczką" niewykluczone, że natychmiast na dniach będzie jest dozwolone admirować na Zamku Królewskim w Warszawie. - Goszczenie dzieła tej klasy to byłby duży zaszczyt - mówi rzeczniczka Zamku.

Najsłynniejszy Edgar w końcu pochowany z honorami


Za życia nikt nie widział w nim wielkiego pisarza. Zmarł jeszcze z większym natężeniem zapoznany - samotny i nieszczęśliwy. Po 160 latach od śmierci Edgar Allan Poe będzie miał drugi, ale za to pierwszy porządny pochówek - donosi BBC.

znalezionych: 577, strona 1 z 29
<<<  -  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  -  >>>

W ofercie naszej galerii znajduje się kolekcja rzeźba Igora
Mitoraja
. Jeśli interesuje cię Igor Mitoraj i jego rzeźba
koniecznie sprawdź jakie prace tego artysty mamy obecnie
wystawione na sprzedaż. Rzeźby Igora Mitoraja od wielu
lat cieszą się rosnącą popularnością, a sam artysta jest
znany na całym świecie. Rzeźby Igora Mitoraja to doskonały
pomysł na inwestycje, nie tylko na uatrakcyjnienie swojej
kolekcji.