Gitarzysta opuścił grupę In Flames


Gitarzysta Jester Strombland opuścił grupę In Flames, aby skupić się na walce z uzależnieniem od alkoholu.

Odsłuchaj solo Rahima już dziś


W piątek (5 marca) światło dzienne ujrzy pierwszy solowy album Rahima zatytułowany "Podróże Po Amplitudzie".

Festiwalowa premiera filmu o liderze Motörhead


Fani, którzy stracili nadzieję, iż klisza o wokaliście Motörhead kiedy tylko się ukaże, mogą odetchnąć z ulgą. Obraz zatytułowany po prostu "Lemmy The Movie" będzie miał premierę na festiwalu South by Southwest.

Off Festival pod znakiem Chopina


Znamy aktualnie pierwsze gwiazdy Off Festivalu 2010 w Mysłowicach. W tym roku impreza odbędzie się w ramach obchodów Roku Szopenowskiego.

Lily Allen planuje przerwę w karierze muzycznej


Lily Allen potwierdziła, że planuje "rok lub dwa lata przerwy w karierze muzycznej" i zamierza wykorzystać ten Chronos na inne przedsięwzięcia.

Z rynku wydawniczego znikają dwa tytuły


Katolicki miesięcznik "Posłaniec Warmiński" i pismo krytyczno-literackie "Portret" - oba wydawane i redagowane w Olsztynie - znikają z rynku. dziewiczy tytuł ukazywał się przez 27 lat, drugi - 15 lat. Pożegnalne numery obu tytułów właśnie się ukazały.

Wystawa twórczości artystycznej więźniów


Haft krzyżykowy, malowidła na tkaninach, domki z zapałek, twórczość poetycka - to na to samo niektóre z prac więźniarek i więźniów z aresztów śledczych oraz zakładów karnych, prezentowanych na wystawie "Krarta" otwartej we wtorek w Białymstoku.

Phil Collins śpiewa Stevie Wondera


13 września ukaże się nowy album Phila Collinsa. Zestaw zatytułowany roboczo "Going Back" wypełniają covery soulowych klasyków.

Chopin w wawelskiej Krypcie Wieszczów


Marmurowy medalion z popiersiem Fryderyka Chopina zostanie odsłonięty w niedzielę w Krypcie Wieszczów w Katedrze na Wawelu. W krypcie spoczywają: Adam Mickiewicz, Juliusz Słowacki, jest też popielnica z ziemią z grobu Cypriana K. Norwida.

Gwiazdy dla Haiti


w trakcie niedzielnej uroczystości rozdania Złotych Globów, George Clooney zapowiedział, że na koncercie "Nadzieja dla Haiti", na przedmiot ofiar trzęsienia ziemi, wystąpią Bono, Sting, Justin Timberlake, Christina Aguilera i Alicia Keys.

Marcin oberwaniec wystąpi w warszawskim Empiku


10 lutego w stołecznym Empik Junior (ul. Marszałkowska 116/122) wystąpi zwycięzca programu "Mam talent!" - Marcin Wyrostek.

Pokahontaz wystąpi poprzednio 50 Centem


Wiemy już kto rozgrzeje publikę poprzednio 50 Centem w toku warszawskiego koncertu w hali Torwar. Będzie to formacja Pokahontaz.

Gitarowy rekord wrosły do Księgi Guinnessa


Pobity 1 maja 2009 r. we Wrocławiu gitarowy rekord został właśnie wrosły do Księgi Guinnesa. Na wrocławskim Rynku zgromadziło się 6346 gitarzystów, bijąc ponad trzykroć ten dotychczasowy. Już za dwa miesiące, 1 maja, odbędzie się kolejny Thanks Jimi Festival, a wspólnie z nim: Gitarowy rekord Guinnessa.

Leal popsuła najlepszą choreografię w "YCD", odpadła z programu!


Co zapamiętają z 5. odcinka "YCD" fani programu? Z pewnością to, iż z powodu rosnących emocji aż dwa duety popełniły podczas swoich występów poważne błędy techniczne. Szczególnie mocna krytyka spadła w związku z tym na Leal, która w oczach Michała Piróga w wyższym stopniu przypominała "ciepłe kluchy" niż profesjonalną tancerkę!

Barański szefem jury w Gdyni


Andrzej Barański będzie szefem jury 35. Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych, który w dniach 24-29 maja odbędzie się w Gdyni - poinformowali organizatorzy imprezy.

Kylie Minogue i wszyscy kochankowie. Sprawdź


Do sieci trafił w tej chwili najpóźniejszy robota Kylie Minogue, zatytułowany "All The Lovers". Jak twierdzi gwiazda, piosenka przyprawią ją o gęsią skórkę.

Slayer: szczegóły nowego albumu


Na nową płytę kwartetu Slayer powinno się będzie coraz trochę poczekać. Poznaliśmy acz kolejne szczegóły dotyczące albumu "World Painted Blood".

Gitarzysta Living Colour gra u Pharoahe Moncha


Jeden z najważniejszych twórców w historii zaangażowanego politycznie i społecznie, niezależnego hip-hopu - Pharoahe Monch, podpisał właśnie nową umowę wydawniczą. Muzyk wyjawił od razu szczegóły swych muzycznych planów.

Megadeth: fragmenty nowego albumu w sieci


14 września do rąk fanów trafi najświeższy longplay Megadeth. Niecierpliwi fani mogą już teraz zapoznać się z fragmentami "Endgame".

Kate Nash nagrała piosenkę ze swoim chłopakiem


Na nowej płycie Kate Nash znajdzie się kawałek nagrana przez artystkę we współpracy z jej chłopakiem Ryanem Jarmanem.

znalezionych: 14265, strona 1 z 714
<<<  -  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  -  >>>

W ofercie naszej galerii znajduje się kolekcja rzeźba Igora
Mitoraja
. Jeśli interesuje cię Igor Mitoraj i jego rzeźba
koniecznie sprawdź jakie prace tego artysty mamy obecnie
wystawione na sprzedaż. Rzeźby Igora Mitoraja od wielu
lat cieszą się rosnącą popularnością, a sam artysta jest
znany na całym świecie. Rzeźby Igora Mitoraja to doskonały
pomysł na inwestycje, nie tylko na uatrakcyjnienie swojej
kolekcji.