skład TVN odniosła opiniotwórczy szczęście


Jak wynika z raportu Instytutu Monitorowania Mediów, w pierwszej piątce najbardziej opiniotwórczych stacji telewizyjnych 2009 roku znalazły się trzy kanały Grupy TVN: TVN24, TVN i TVN CNBC Biznes. portal Onet.pl zajął 10 miejsce z liczbą 2107 cytowań.

Rząd dofinansuje TVP cywilizacja i radiową Dwójkę


4 mln zł z rezerwy budżetowej otrzyma minister kultury i dziedzictwa narodowego na subwencja projektu ”Audycje radiowe i telewizyjne - poselstwo publiczna” Narodowego Instytutu Audiowizualnego.

Druga obniżka pensji w "Polsce'


Od kwietnia nad dziesięciu osobom pracującym w warszawskiej redakcji "Polski" (Polskapresse) obniżono płaca ok. 10-15 proc.

"Tomasz Lis na żywo" pozostanie w TVP


Zarząd Telewizji Polskiej zatwierdził kontrakt z firmą Tomasza Lisa - Deadline Productions - na dalszą realizację jego programu dla TVP 2.

"Fakty i Mity" i "Nie" przepraszają za swoje publikacje


Najnowsze wydania tygodników "Fakty i Mity" (Błaja News) i "Nie" (Urma) mają na jedynkach niestosowne treści wobec sobotniej katastrofy. Wydawcy przepraszają za to na stronach internetowych pism.

Prezydent podpisał nowelizację ustawy abonamentowej


Prezydent Lech Kaczyński podpisał nowelizację ustawy abonamentowej, która poszerza grupę zwolnionych z opłat.

Kampania reklamowa odświeżonej "Vivy!"


nad 5 mln zł wyda Edipresse Lechistan SA na kampanię relaunchową dwutygodnika "Viva!". Główne zmiany mają polegać na odświeżeniu czterech działów i wprowadzeniu nowej makiety pisma.

W niedzielne wieczory króluje "Blondynka"


Z produkcji, którymi telewizje starają się przyciągnąć widzów w niedzielne wieczory, największą widownię gromadzi nowy serial TVP 1 "Blondynka".

Związkowcy z Trójki negocjują z zarządem


Bez rozstrzygnięć zakończyło się wtorkowe spotkanie związkowców radiowej Trójki z zarządem Polskiego Radia. Związek m.in. ponowił postulat odwołania dyrektora Trójki Jacka Sobali, kolejne pertraktacje zaplanowano na czwartek.

Nowe sztuka filmowa w ofercie sieci reklamy kinowej Multikino


Wzrośnie wielkość nośników sieci sprzedaży reklamy kinowej Multikino.

Polskie nadajnik chce pieniędzy od ministerstwa


Zarząd Polskiego Radia w kolejnym liście skierowanym do władz domaga się dofinansowania. Tym wspólnie chce, by ministerium Kultury i Dziedzictwa Narodowego ponosiło część kosztów związanych m.in. z prawami autorskimi.

stosunki z igrzysk będzie można obejrzeć w HD


akcja w Vancouver to zupa zimowe igrzyska, które będą w całości transmitowane w wysokiej rozdzielczości. W najwyższej jakości obrazu pokażą je TVP HD i Eurosport HD. Całonocne transmisje przewidziano też w TVP Sport i Eurosporcie.

"Wprost" zawarł ugodę z byłym prezydentem


Kończy się pięcioletni spór pomiędzy tygodnikiem "Wprost" a byłem prezydentem RP Aleksandrem Kwaśniewskim.

Sprzedaż tygodników po tragedii pod Smoleńskiem


Wszystkie tygodniki opinii w kwietniu br. poprawiły sprzedaż – wynika z danych Związku Kontroli Dystrybucji Prasy o rozpowszechnianiu płatnym razem. Na ten skutek wpłynął wzrost zainteresowania prasą po katastrofie prezydenckiego samolotu pod Smoleńskiem 10 kwietnia.

Rokita odchodzi z "Dziennika"; dostanie 18 pensji


Z łamów "Dziennika" (Axel Springer Polska) znikną teksty publicystyczne autorstwa Jana Rokity – dowiedział się "Presserwis".

Orlen reklamuje się w niemieckiej telewizji


Koncern naftowy PKN Orlen rozpoczął w niemieckich mediach kampanię promującą niemiecką sieć stacji benzynowych Star.

członek rządu kultury deklaruje 5 mln zł dla Polskiego Radia


5 mln zł - taką kwotę pomocy dla Polskiego Radia zadeklarowało wczoraj ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego. Warunkiem pomocy będzie atoli koszty utrzymania w strukturach radia zespołów artystycznych.

Zmiany wśród feletonistów "Playboya"


Pisarka i malarka Hanna Bakuła, piszącą felietony do "Playboya" od kilkunastu lat, zaś pismak Igor Zalewski zostali zastąpieni za pośrednictwem Annę Muchę i piosenkarza Macieja Maleńczuka.

Unieważniono zgadywanka na zarząd TVP


zgadywanka na zarząd TVP został unieważniony - zdecydowała późnym wieczorem grupa Nadzorcza spółki. Od wtorku TVP ma też nowego p.o. prezesa. bieżący - Bogusław Szwedo - złożył rezygnację, zastąpił go Tomasz Szatkowski.

Tomasz Lis gospodarzem programu wyborczego w TVP 2


Tomasz Lis, autor i prowadzący program "Tomasz Lis na żywo" w TVP 2, a od niedawna też edytor pryncypał tygodnika "Wprost", poprowadzi w Dwójce program "Wybory 2010".

znalezionych: 1166, strona 1 z 59
<<<  -  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  -  >>>

W ofercie naszej galerii znajduje się kolekcja rzeźba Igora
Mitoraja
. Jeśli interesuje cię Igor Mitoraj i jego rzeźba
koniecznie sprawdź jakie prace tego artysty mamy obecnie
wystawione na sprzedaż. Rzeźby Igora Mitoraja od wielu
lat cieszą się rosnącą popularnością, a sam artysta jest
znany na całym świecie. Rzeźby Igora Mitoraja to doskonały
pomysł na inwestycje, nie tylko na uatrakcyjnienie swojej
kolekcji.