"Celownik" TVP1 wraca do Anity Gargas


magazyn reporterski Programu 1 Telewizji Polskiej pt. "Celownik" w styczniu przyszłego roku zostanie przeniesiony z redakcji form dokumentalnych do redakcji publicystyki.

telewizja mobilna najchętniej oglądana w domu


Użytkownicy telewizji mobilnej najchętniej oglądają programy informacyjne – wynika z badania GfK Polonia przeprowadzonego na rozkaz spółki Info-TV-FM świadczącej usługę.

Wideo na żądanie w UPC od grudnia


W grudniu br. operator kablowy UPC Polska wprowadzi usługę VoD "UPC na żądanie".

"Pani Domu" poprawiła sprzedaż dzięki łączeniu numerów


Po trzech kwartałach przeciwnie "Pani Domu" wśród tygodników poradnikowych dla kobiet poprawiła sprzedaż wobec tego okresu ub.r. W tym segmencie nie ma już "Przyjaciółki" i "Tiny", bo stały się dwutygodnikami.

miasto Muzyki dostępne dzięki komórkę dzięki Gaga


14 stacji Miasta Muzyki znalazło się na testowej wersji platformy Gaga, która umożliwia dostęp do rozgłośni za pomocą telefony komórkowe.

Audycje o spisach powszechnych; Polskie nadajnik mówi "nie"


Polskie rozgłośnia uważa, że audycje Głównego Urzędu Statystycznego o spisie rolnym w 2010 roku oraz ludności i mieszkań w 2011 roku powinny być nadawane jako płatne spoty reklamowe, a nie jak chce rząd – jak bezpłatne audycje.

900 dziennikarzy przyjechało na Eurobasket 2009


czempionat Europy w koszykówce mężczyzn - Eurobasket 2009, które wczoraj rozpoczęły się w Polsce, relacjonuje 900 dziennikarzy i komentatorów z całego świata.

Powstał polski Press Club


federacja środowiska, dbałość o dziennikarskie standardy a inicjowanie międzynarodowej współpracy - to podstawowe cele polskiego Press Clubu. We wtorek klub zainaugurował działalność konferencją prasową w siedzibie przy Krakowskim Przedmieściu w Warszawie.

nowy didżej TVP 1


Marcin Mańka dołączy do grona prezenterów redakcji oprawy i promocji TVP 1.

Szymon Majewski projektuje koszulki


Szymon Majewski projektuje limitowaną kolekcję koszulek dla Fundacji Spełnionych Marzeń. Śmiała linia popularnego komika pojawi się na specjalnej kolekcji koszulek Endo dla dzieci i dorosłych już 4 maja. Cały dochód ze sprzedaży koszulek pomoże stworzyć Dom Rodzica niedaleko Szpitalu Dziecięcym obok ul. Litewskiej w  Warszawie.

pieniężny przekręt w TVP? Straty miały wynieść 20 milionów


"Dziennik periodyk Prawna": Prokuratura sprawdzi, czy za rządów Farfała doszło do finansowych nadużyć w TVP.

Minister: musimy zrobić sporządzenie inwentarza w kulturze


Po 89 roku nie odbyła się w Polsce żadna debata dotycząca kultury - stwierdził w rozmowie z Onet.pl minister Bogdan Zdrojewski, który jest organizatorem Kongresu Kultury Polskiej 2009, który odbędzie się w Krakowie w dniach 23-25 września 2009 r.

WOŚP chce lipcową zbiórką "Stop powodziom" zainteresować telewizje


Fundacja Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy liczy na sukurs medialne stacji telewizyjnych zbiórki publicznej "Stop powodziom", zaplanowanej na 4 lipca.

1,4 mln zł na kampanię "Faktu TV Extra"


Na kampanię telewizyjną odświeżanego dodatku telewizyjnego do "Faktu" (Axel Springer Polska) –"Faktu TV Extra" edytor przeznaczy 1,4 mln zł.

Katarzyna Janio wróci do Telewizji Polskiej


Katarzyna Janio, zwolniona w kwietniu ub.r. ze stanowiska zastępcy dyrektora Agencji Informacji TVP ds. ekonomiczno-finansowych, ma zostać przywrócona do pracy.

Więcej informacji w zimowej ramówce Radia Zet


Dziś rozgłośnia Zet wprowadziło zimową ramówkę: jest w niej więcej informacji, zmodyfikowano poranne pasmo, audycje autorskie poprowadzą Marzena Chełminiak i Dorota Zawadzka.

Rzecznik Praw Dziecka interweniuje w KRRiT


wyraziciel praw dziecka Marek Michalak alarmuje, że nadawane poprzednio "Wieczorynką" zapowiedzi drastycznych materiałów "Wiadomości" TVP 1 źle wpływają na dzieci.

Oddziały TVP krytykują zmiany w paśmie lokalnym


Od wczoraj programy oddziałów regionalnych Telewizji Polskiej wchodzą na antenę TVP 2 o godz. 16 zamiast o 17.30. Pojawiły się już zupa protesty.

"Nowaja Gazieta": komu wydano licencję na zabijanie?


Rosyjska opozycyjna "Nowaja Gazieta", gdzie pracowała zamordowana w roku 2006 Anna Politkowska, podała w środę, że nie będzie więcej wysyłać swych dziennikarzy do Czeczenii z powodu braku bezpieczeństwa w tej republice.

Zmiany w TVP: mniej misji, więcej powtórek


"Rzeczpospolita": W telewizji publicznej zapowiadają się poważne zmiany. Będzie m.in. mniej premier i "programów misyjnych", a kilkaset osób w spółce ma stracić pracę - wynika z planu restrukturyzacji, który jedenasta muza przekazała Ministerstwu Skarbu.

znalezionych: 1166, strona 1 z 59
<<<  -  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  -  >>>

W ofercie naszej galerii znajduje się kolekcja rzeźba Igora
Mitoraja
. Jeśli interesuje cię Igor Mitoraj i jego rzeźba
koniecznie sprawdź jakie prace tego artysty mamy obecnie
wystawione na sprzedaż. Rzeźby Igora Mitoraja od wielu
lat cieszą się rosnącą popularnością, a sam artysta jest
znany na całym świecie. Rzeźby Igora Mitoraja to doskonały
pomysł na inwestycje, nie tylko na uatrakcyjnienie swojej
kolekcji.