Jeff Bridges: "Big Lebowski" jak "Ojciec Chrzestny"


Jeff Bridges uważa, że celuloid "Big Lebowski" dorównuje poziomem "Ojcu Chrzestnemu".

Późną wiosną ukaże się czwarta w tej chwili w dorobku płyta Abradaba, znanego z grupy Kaliber 44, pt. "Abradabing". W Japonii powstaje remake filmu "Duch". Po występach w czerwcu 2009 roku na kolejne koncerty do polski przyjedzie formacja Tito & Tarantula, muzyczni ulubieńcy reżyserów Quentina Tarantino i Roberta Rodrigueza.Poznaliśmy pierwszego wykonawcę, kto otrzymał tzw. dziką kartę od TVP uprawniającą do startu w polskich preselekcjach do Eurowizji 2010. zespół Onet.pl odwiedziła popularną piosenkarkę podczas sesji nagraniowej z zespołem kółko wzajemnej adoracji odbywającej się w kieleckim studio. W sieci można już przeczytać historia rysunkowa grupy Alice In Chains zainspirowany klipem do kompozycji "Your Decision".

silny gniew tanga, muzyka, taniec, śpiew i utwór poetycki - to wszystko na koncercie walentynkowym w Filharmonii Częstochowskiej, który - oczywiście - odbędzie się 14 lutego. Gwiazdą koncertu będzie Anna Dereszowska.

Grupa U2 ma nadzieję, iż "kosmiczne" sceny, na których występuje w ciągu trwającej trasy znajdą swe wykorzystanie w przyszłości. Nie lada orzech do zgryzienia mają organizatorzy Brit Awards 2010. Faworytem do zwycięstwa w prestiżowej kategorii jest zespół Oasis. prawdopodobnie istnieć gorąco...

Perfekcyjne Oceana i Julia Kamińska, świetna Katarzyna Glinka natomiast niezwykle dobrzy technicznie Artur Barciś oraz Piotr Szwedes. Świąteczny zakres "Tańca z gwiazdami" upłynął pod znakiem samby i walca. Z programem pożegnali się Ola Szwed a Robert Rowiński. Frania Maj to nietypowa opiekunka w domu producenta telewizyjnego. Wciąż czeka na swego księcia z bajki. Czy będzie nim jej pracodawca? publika będą mogli się przekonać śledząc nowe ciężkie położenie "Niani". 23 marca TV TVN 7 rozpoczyna emisję drugiego sezonu. Hugh subwencja przenigdy nie słynął z łatwego charakteru, aktualnie aczkolwiek zdał sobie sprawę, że istnieć przypadkiem posunął się za daleko.Alicia Keys zdradziła, że w utworach na nowym albumie "The Element of Freedom" (premiera 14 grudnia) opowiada o swojej wygranej walce z depresją. 16 lipca Brendan Perry, założyciel legendarnej formacji Dead Can Dance, wystąpi na Dziedzińcu Zamkowym w Poznaniu. We wtorek, 24 listopada, grupa Moja Adrenalina zagra w Krakowie przed Therapy?. Autorzy płyty "Nietoleruje-bije" wracają po kilkuletniej przerwie z nowymi nagraniami.

35. urodziny hip-hopu


Dokładnie 12 listopada 1974 roku narodziła się kultura Hip-Hop. Tak przynajmniej datuje największa organizacja Hip-Hopowa o nazwie Zulu Nation.

Aktorski kwartet z agentem XXL


Faizon Love, Emily Rios, Portia Doubleday i Michelle Ang dołączyli do obsady kontynuacji cyklu "Agent XXL".

Skiba, Wyszkoni i Lubert jurorami "Shibuya 3"


Startuje trzecia wydanie programu "Shibuya". W roli jurorów zobaczymy tym pospołu Krzysztofa Skibę, Anię Wyszkoni tudzież Tomasza Luberta.

Jennifer Lopez upadła na scenie


Nie udała się publiczna premiera nowego singla Jennifer Lopez. śpiewaczka upadła na pupę podczas występu na gali rozdania American Music Awards.

"Rewers": sukces czarnej komedii w kinach


celuloid "Rewers" zgromadził w weekend otwarcia rekordową ilość widzów: obejrzało go nieomalże 54 tysiące osób, co razem z frekwencją pokazów przedpremierowych stanowi skutek otwarcia na poziomie nad 66 tysięcy widzów.

Video: Tego nie mogę powiedzieć...


O swoich pamiętnych sylwestrach opowiedział nam Wojtek Łuszczykiewicz, wokalista i przewodzący grupy Video. - Sylwester to najważniejsza przedsięwzięcie w całym roku - podkreśla.

"Daybreakers" przełomem?


już 8 stycznia czeka nas Rzeczpospolita Polska premiera wampirycznego horroru "Daybreakers - Świt". grający w nim jedną z głównych ról Ethan Hawke w wywiadzie dla portalu ShockTillYouDrop stwierdził, że celuloid stanowi przełom w gatunku.

Courtney Love pragnęła Eltona Johna


Courtney Love najwyraźniej pozazdrościła Alice in Chains. śpiewaczka chciała, by na jej nowej płycie gościnnie wystąpił Elton John.

Brytyjczycy ją uwielbiają


Ani Bon Jovi, ani Foo Fighters nie zrzucili pięknej Cheryl Cole ze szczytu brytyjskiej listy bestsellerów płytowych. Cole to tymczasem widziadło wielce szersze aniżeli przeciwnie piosenki.

region Mocnych Wiatrów wydaje płytę "Live"


Zespół region Mocnych Wiatrów wydaje płytę "Live",to już trzecia płyta w dorobku tego zespołu.

Wiemy, kto zagra poprzednio Lady Gagą


Rozpoczęła się ogólnopolska sprzedaż biletów na koncert Lady Gagi, który odbędzie się 26 listopada w Hali Gdańsk/Sopot. Wiemy już, kto będzie poprzedzał występ Amerykanki.

Rekordowa pobory Edyty Górniak


Ile za porcja w programie "Jak Oni śpiewają" otrzyma piosenkarka Edyta Górniak (37 l.)? Sporo.

Kayah wyruszyła w akustyczną trasę koncertową


Rozpoczęła się akustyczna szlak koncertowa Kayah, która promuje najświeższy klaser artystki - "Skała".

Bond za Sherlocka Holmesa


Daniel Craig prowadzi pertraktacje w sprawie występu w filmie "Cowboys & Aliens". Odtwórca roli Jamesa Bonda miałby w obrazie Jona Favreau'a wymienić Roberta Downeya Jra.

Led Zeppelin: smakołyk za grosze


Rzadkie nagranie koncertowe brytyjskiej grupy Led zeppelin zostało nabyte na pchlim targu za bezcen.

Zakładniczka Marii Panny


para nastolatki przemawiają do dziesiątków tysięcy milczących pielgrzymów. Skupione. Wydaje się też, że wybitnie zagubione. Gdy jedna z nich mówi, że matka Boska ukazała się jej przed chwilą po raz ostatni, z wykorzystaniem mrowie przetacza się huraganowy pomruk rozczarowania, zawodu i smutku. To jedna z najbardziej zapadających w pamięć scen z filmu dokumentalnego Vita Janečeka "Nawiedzenie" ("Ivetka a hora").

Żuławski w jury Berlinale


Xawery Żuławski znalazł się w jury Konkursu Filmów Krótkometrażowych jubileuszowego 60. festiwalu w Berlinie. W konkursowej stawce 25 filmów zabrakło choć polskiej produkcji.

W Krakowie od piątku 20. festiwal Kultury Żydowskiej, jedną z gwiazd Matisyahu


245 wydarzeń - koncerty, warsztaty, wykłady, spotkania i wycieczki - znalazły się w programie jubileuszowego 20. Festiwalu Kultury Żydowskiej, który w piątek rozpocznie się w Krakowie. Nagrodę festiwalu otrzymają prof. Władysław Bartoszewski i prezydent Krakowa Jacek Majchrowski.

Emma Watson najlepiej opłacaną aktorką 2009 roku


19-letnia Emma Watson w ubiegłym roku zarobiła najwięcej pieniędzy wśród hollywoodzkich aktorek.

"Avatar", "Holmes" i wiewiórki


"Sherlock Holmes" nie odebrał prowadzenia "Avatarowi" na amerykańskim zestawieniu box-office. Świąteczny koniec tygodnia (25-27 grudnia) był znowu najlepszy dla filmu Jamesa Camerona.

W ofercie naszej galerii znajduje się kolekcja rzeźba Igora
Mitoraja
. Jeśli interesuje cię Igor Mitoraj i jego rzeźba
koniecznie sprawdź jakie prace tego artysty mamy obecnie
wystawione na sprzedaż. Rzeźby Igora Mitoraja od wielu
lat cieszą się rosnącą popularnością, a sam artysta jest
znany na całym świecie. Rzeźby Igora Mitoraja to doskonały
pomysł na inwestycje, nie tylko na uatrakcyjnienie swojej
kolekcji.