"Przyszłość serialu leży w rękach naszych pań"


James Denton nie miałby nic przeciwko temu, aby powstało nawet 10 serii serialu "Gotowe na wszystko".

Debiutancki album filatelistyczny HooDoo Band uzyskał stan prawny Złotej Płyty. "A w tym momencie wszyscy odwróćcie się plecami do sceny" - poprosił raptownie publiczność w trakcie występu swojego zespołu The Streets, Mike Skinner. Tysiące ludzi coraz kilka manto spełniało życzenia muzyka, świetnie się pod ręką tym bawiąc. ekipa The Streets otworzyła występy na głównej scenie pierwszego dnia festiwalu Coke Live Music 2009. Ian Gillan, wokalista Deep Purple zaś polscy muzycy rockowi Lech Janerka i Artur Rojek z zespołu Myslovitz, odsłonili w sobotę odciski swoich dłoni na Promenadzie Gwiazd w Gdańsku.Agnieszka Holland pracuje obecnie w Łodzi nad swym nowym filmem "Ukryci". Na planie produkcji, której akcja rozgrywa się w czasach Holocaustu, był specjalny wysłannik INTERIA.PL. 22 września ukaże się nowy singel Thoma Yorke'a. Do sieci trafił pochodzący z kompilacji "Prosto Mixtape 600V" klip do utworu "I żeby było normalnie". Twórcy zastanawiali się, czy premiera klipu w okresie żałoby narodowej po katastrofie w Smoleńsku jest na miejscu.

"Muzycy sami nagrywają i wydają płyty. Nie muszą trzymać palca w tyłku zagranicznych wytwórni" - mówi w wywiadzie dla dodatku do "Dziennika" prowadzący zespołu Lao Che, Hubert "Spięty" Dobaczewski.

zakład przemysłowy Warner Bros. "wybuduje" celuloid z klocków Lego. atelier i wytwórca Dan Lin zakupili prawa do produkcji związanej z tą najbardziej z popularnych zabawek i zatrudnili scenarzystów do stworzenia fabuły. Polsko-niemiecki pretendent do Oscara - krótkometrażowy błona fotograficzna Bartosza Konopki -zostanie pokazany w Museum of Modern Art w Nowym Jorku w ramach przeglądu nowego kina niemieckiego.

1 kwietnia ukaże się nieznany album grupy Lali Puna. Dzieło nosi tytuł "Our Inventions".* "Unholy Titans Tour 2010" - pod takim szyldem amerykańska zespół Deicide, szwedzki Marduk i polski Vader, ruszą w trasę po Europie, która 22 maja zatrzyma się w krakowskim klubie "Studio". W poniedziałek, 7 czerwca w warszawskim Teatrze Żydowskim odbędzie się popis "Śpiewając jazz" z udziałem Marianny Wróblewskiej i Beaty Przybytek zaś z gościnnym występem Macieja Zakościelnego.Scott Hicks podjął ustalenia dotyczące reżyserii obrazu "The Lucky One". Czwarta punkt programu "Piratów z Karaibów" - "On Stranger Tides" - będzie kosztować o 100 milionów mniej, aniżeli poprzedni celuloid serii - zadecydowali nowi szefowie studia Disney. grupa Boyzone rozważa zmianę nazwy nim wydaniem nowej płyty.

"Rewers": Posłuchaj w Krakowie!


Włodek Pawlik, literat znakomitej muzyki do filmu "Rewers", będzie bohaterem ostatniej części cyklu Muzyczna Scena Uciechy. w tej chwili w najbliższą niedzielę, 7 lutego, o godz. 19.00 w krakowskim Kinoteatrze Uciecha będzie wolno na żwawo wysłuchać kompozycji z filmu Borysa Lankosza w wykonaniu zespołu Włodek Pawlik Trio.

gadzinówka wymyślił konferencja


Noel Gallagher, wcześniejszy przewodzący zespołu Oasis, zamierza wytoczyć tok bulwarówce "News Of The World". brukowiec puder ponieważ opublikować rozmowę rockmana z fanem. Rozmowę, której podług Gallaghera nie było.

Jeremy Renner wyznawcą Philipa Seymoura Hoffmana


gwiazda "The Hurt Locker. W pułapce wojny" dołączy do obsady filmu "The Master".

Już dziś wraca "BrzydUla"!


Już dziś Ula Cieplak i pozostali pracownicy Febo&Dobrzański wracają z wakacyjnej przerwy. Jakie niespodzianki przygotowali scenarzyści na nadchodzący sezon serialu "BrzydUla"? Uchylamy rąbka tajemnicy!

występ Kevina Costnera... w Gdyni


20 marca w Gdyni wystąpi Kevin Costner w charakterze wokalisty i lidera zespołu rockowego Modern West. Będzie to dziewiczy gzyms w Polsce tego amerykańskiego aktora i reżysera w roli muzyka.

Bryan Ferry z muzykami Radiohead i Red Hot Chili Peppers


Bryan Ferry pracuje nad nową płytą z muzykami Radiohead i Red Hot Chili Peppers.

atut Camerimage: głupiutkie pensjonarki przegrały z "Rewersem"


Wtorek na atut Camerimage należał asertywność do kina polskiego. Tłumy przyciągnęła odtwarzanie "Rewersu". Zwieńczyły ją huczne oklaski i dyskusja na konferencji. Gorzej było z obrazami zagranicznymi. Wielkim rozczarowaniem okazał się celuloid "Bride Flight". głód pozostawił prezentowany abstrahując od konkursem obraz "Była sobie dziewczyna".

Rosja: polemika na myśl "Katynia"


Telewizja państwowa Rossija, która w piątek w porze wieczoru zaprezentuje "Katyń" Andrzeja Wajdy, podała, że po projekcji filmu w jej studiu odbędzie się rozmowa z udziałem wybitnych przedstawicieli rosyjskiego świata filmu, kultury i polityki.

humanitarny Bob Dylan


12 października ukaże się nieznany album Boba Dylana o wszystko mówiącym tytule "Christmas In The Heart". Tantiemy ze sprzedaży dzieła zostaną przekazane na temat organizacji Feeding America.

Poznaj prawdziwy smak Indii


obecnie po raz trzecia część fani i wielbiciele bollywoodzkiego kina będą mieli swoje święto. 3. edycja Bollywood przegląd to okazja do obejrzenia najnowszych filmowych hitów tamtejszej kinematografii.

Evenement z hymnem dla Małysza


W serwisie Muzzo.pl możecie posłuchać oficjalnego hymnu zawodów Pucharu Świata w skokach narciarskich Zakopane 2010 w wykonaniu pop-rockowego zespołu Evenement.

osiem godzin u dentysty!


jankeski raper Lil Wayne spędził na fotelu dentystycznym aż osiem godzin!

"Zrozumiałam, że to już basta Carmeli Soprano"


Edie Falco wówczas niedawno pogodziła się z myślą, że już nigdy nie powróci do serialu "Rodzina Soprano".

"Projekt Chopin" - nieznany film twórców "Piotrusia i wilka"


Magiczny latający fortepian przenosi z Warszawy do Londynu dwójkę dzieci, które odbywają tę niezwykłą podróż obok dźwiękach muzyki Chopina - tak w skrócie przedstawia się fabuła filmu "Projekt Chopin", nowego dzieła nagrodzonych Oscarem twórców "Piotrusia i wilka".

Zwierzęta ważniejsze niż Clooney?


16 kwietnia zadebiutuje w naszych kinach w żółwim tempie oczekiwana komedia: "Człowiek, który gapił się na kozy".

Kevin Spacey na czele sekty


Kevin Spacey wystąpi w produkcji telewizyjnej o przywódcy sekty religijnej.

Izabela Trojanowska nagrywa z Mafią


zespół Onet.pl odwiedziła popularną piosenkarkę w czasie sesji nagraniowej z zespołem mafia odbywającej się w kieleckim studio.

Poznaliśmy skład jury 34. Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych


Organizatorzy Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni ogłosili skład jury, które będzie oceniało filmy rywalizujące w trzech konkursach.

Dwa festiwale w jednym


Od 25 września do 4 października w Poznaniu odbędzie się 5. wersja Festiwalu Barokowych Smyczków i Strun. Soliści: Aline Zylberajch, Stephanie-Marie Degand, Florentino Calvo, Alexis Kossenko, Ryo Terakado, tercet AnPaPié, ensemble Faenza, Corina Marti i Michał Gondko koncertować bedą z orkiestrą Arte dei Suonatori.

zaprawiony raper. Zobacz film!


Do sieci trafił zaskakujący błona fotograficzna autorstwa rapera Kanye Westa i reżysera Spike'a Jonze'a.

W ofercie naszej galerii znajduje się kolekcja rzeźba Igora
Mitoraja
. Jeśli interesuje cię Igor Mitoraj i jego rzeźba
koniecznie sprawdź jakie prace tego artysty mamy obecnie
wystawione na sprzedaż. Rzeźby Igora Mitoraja od wielu
lat cieszą się rosnącą popularnością, a sam artysta jest
znany na całym świecie. Rzeźby Igora Mitoraja to doskonały
pomysł na inwestycje, nie tylko na uatrakcyjnienie swojej
kolekcji.