Lekarze radzą: roślina wyleczy z raka. "Barbarzyństwo"


Zamiast chemioterapii - kuracja ciecierzycą. Roślina ta - zdaniem nagranych przez "Fakty" TVN lekarzy - jest antidotum nie na to samo na raka, ale i do licha i trochę innych chorób. - Dla mnie to jest barbarzyństwo - komentuje przedstawiciel Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu. tymczasem lekarka z warszawskiego środek Onkologii nie ma wątpliwości, że odstawienie chemioterapii być może świadczyć rozstrzygnięcie śmierci dla pacjentów.

- bałwan na Wiśle nie powinna przekraczać korony wałów. Problemem jest natomiast jej długość, która rozmiękcza wały - mówił premier Donald Tusk po audiencja rządowego zespołu zarządzania kryzysowego. Jak dodał, gród nad Wisłą powinna "dać sobie radę, ale miastem szczególnej troski jest Włocławek". 14 lat ciężkich robót - taki wyrok usłyszała w Malawi para homoseksualistów. Mężczyźni otrzymali maksymalny aspekt kary za "nienaturalne akty" i "rażącą nieprzyzwoitość", a afrykański brzeg ściągnął na siebie potępienie ze strony społeczności międzynarodowej. - Mam 100 złotych renty. Z czego będę żyła, jak ja pójdę do tego domu? - pytała Donalda Tuska jedna z kobiet obecnych na spotkaniu w zniszczonej za pośrednictwem osuwiska Lanckoronie (woj. małopolskie). zwierzchnik mniej więcej - w czasie spotkania z mieszkańcami - zapewniał, że jest szansa, że każdy, kto w wyniku osuwisk spowodowanych powodzią stracił dom, pod koniec przyszłego roku będzie mógł zamieszkać w nowym. Mówiąc na przedmiot możliwego przeniesienia miejscowości, premier oświadczył: - lub zero, albo jeden. Nie może być tak, że połowa ludzi opuści te tereny, a połowa zostanie.13-letnia Laura Dekker, która chce samotnie wyruszyć w rejs około świata, jest gotowa zrzec się holenderskiego obywatelstwa, jeśli kraina nie pozwoli jej na dokonanie tego marzenia. Rodzice aprobują plan rejsu, ale tylko z tego powodu mogą w sądzie posiać prawa rodzicielskie. W Holandii kazus wywołała gorącą debatę publiczną. Rogówka od zmarłego. Nerka od ciężko rannego. organ pobrać, a ciało zaszyć tak, by rodzina nie poznała. Takie polecenia w latach 90. słyszeli pracownicy największego izraelskiego zakładu medycyny sądowej Abu Kabir. Dawcami, wbrew woli bliskich, byli notorycznie wrogowie - Palestyńczycy. Sara Foss, która urodziła aktualnie trzynaścioro dzieci, jest raz jeszcze w ciąży. wszelako płeć nadobna zapowiedziała, że to nie koniec. Jej czternaste maluch ma przyjść na faktyczność w kwietniu 2010 roku, ale jak nic bardziej błędnego będzie to możliwe Sara chce ponownie dotrzeć w ciążę, ponieważ chce dysponować bliźniaki.

Jak donosi gazeta "Daily Mirror", brytyjska bożyszcze wybiegów będzie bohaterką sztuki, nad którą pracuje jej chłopak Jamie Hince.

Międzynarodowej grupie naukowców udało się poznać genom świni domowej, co może pomóc w leczeniu zarówno ludzi, jak i świń natomiast opracowaniu szczepionek na grypę - informuje przedstawicielstwo Associated Press. Josie Romero wygląda i zachowuje się jak dziewczynka, niemniej za pomocą osiem lat była chłopcem. U sześcioletniego wówczas Joeya zdiagnozowano transgenderyzm, czyli skłonności do odbiegania od zachowań charakterystycznych dla danej płci. O kolejnym w ciągu ostatnich miesięcy przypadku zmiany płci dziecka czytamy w internetowym wydaniu "The Sun".

przez trzy kolejne noce złodziejska gang w Hesji pracowicie przecinała metalowy słupek, do którego przymocowany był automat z papierosami. bach okazał się natomiast ogromnie skromny, a w dodatku złodzieje nie cieszyli się nim długo. Witamina C odwraca u myszy objawy przyspieszonego starzenia. Naukowcy kanadyjscy zdołali odwrócić symptomy starzenia się o myszy cierpiących na zespół Wernera, alias dorosłą odmianę progerii. Jedna trzecia amerykańskich nastolatków mających telefony komórkowe wysyła ponad 100 SMS-ów dziennie, a wiadomości tekstowe nieugięty się najpopularniejszą formą komunikacji między młodzieży - wynika z sondażu przeprowadzonego z wykorzystaniem środowisko Pew Research Center.NATO przyznaje, że w grupie 90 osób, które zginęły w nalocie w prowincji Kunduz na uprowadzone przy użyciu afgańskich talibów cysterny z paliwem, znajdują się plus cywile. przymierze zapowiada sprawdzanie w tej sprawie. Naukowcy z University of Massachusetts poinformowali, że na dziewięciu na każdych 10 banknotów, znajdujących się w obiegu w dużych miastach amerykańskich, wykryli ślady kokainy - pisze dzisiaj "Spiegel" w wydaniu internetowym. tragiczny sytuacja na Florydzie. Treserka orki, w toku objaśniania widzom przebiegu przedstawienia, wpadła do basenu i została zaatakowana za pomocą swojego podopiecznego. To samo bydlę odpowiedzialne jest za kostucha treserki sprzed 19 lat.

casus Roberta Kubicy! Clio wypadło z trasy


fatalnie zakończył się dla Roberta Kubicy rajd mistrzostw Włoch. Polak, pospołu z Michałem Kuśnierzem, wypadł z trasy na pierwszym sobotnim odcinku specjalnym. Renault Clio R3 rozbiło się o bandę. Na szczęście, załodze nic się nie stało.

Nagie S.O.S. dla byków


około 30 osób rozebrało się w środek Madrytu w proteście przeciw walkom byków. Uczestnicy demonstracji na Plaza del Callao ułożyli się w napis "S.O.S.", a w ciała "powbijali" banderille, używane za pośrednictwem torreadorów w ciągu korridy.

Premier: Polacy chylą czoło. Żegnaj, będziemy pamiętać


uroczyście pożegnano poległego w Afganistanie kpt. Daniela Ambrozińskiego. - Wszyscy Polacy chylą nisko czoła. Żegna Cię dziś cała ojczyzna. Będziemy pamiętać – mówił premier Donald Tusk nad trumną żołnierza. – W imieniu ojczyzny, dziękuję – napisał w listowie pożegnalnym prezydent Lech Kaczyński.

PiS jeszcze raz zgłasza Kempę i Wassermanna


Jak zapowiadali, tak zrobili: klub PiS znowu zgłosił kandydatury Beaty Kempy i Zbigniewa Wassermanna do komisji hazardowej. puder na to trwanie do 22.00. PO uprzednio stwierdziła kategorycznie, że na odrodzenie się Wassermana się nie zgadza. O uzupełnieniu składu komisji zdecyduje niższa izba parlamentu w piątek.

Brązowy ryż przewyższający od białego


Brązowy ryż przeciwdziała nadciśnieniu i obniża zagrożenie zawału serca. Najnowsze badania dowodzą, że brązowy ryż, który jest lepszym źródłem błonnika, niż biały ryż, zawiera również związki chroniące serce poprzednio szkodliwym działaniem pewnych białek.

niewiadoma włosów premiera Berlusconiego


O "zagadce" włosów premiera Silvio Berlusconiego piszą włoskie prasa periodyczna publikując jego trzy zdjęcia z pięciu ostatnich dni. niechybnie na nich wyraźnie, jak różnie prezentuje się zwierzchnik rządu, gdy ma ufarbowane i uzupełnione nad czołem kłaki i kiedy nie stosuje żadnej charakteryzacji.

Są konsekwencje za umorzenie sprawy molestowania 6-latki


Prokurator rejonowy do dymisji, a jego przełożeni z tzw. dyscyplinarkami - takie są konsekwencje ujawnionej w programie "Teraz My!" bulwersującej sprawy umorzenia postępowania dotyczącego molestowania 6-letniej dziewczynki. Będzie wszczęcie postępowania ws. molestowania dziewczynki.

pretendent do biuro kadr stracił głowę dla miss


Przymierzany do reprezentacji lokalny Sebastian Boenisch wciąż leczy kontuzję. ponowne pojawienie się do zdrowia urodzonemu w Gliwicach graczowi Werderu Brema umila wprawdzie piękność rodem z Bałkanów - Tatjana Batinić. 24-letnia blondynka, która posiada chorwacki paszport, urodziła się w Austrii i podobnie jak Boenisch kapitalnie włada niemieckim.

szef rządu będzie się tłumaczył z powodzi


O sytuacji w regionach, które walczą z wodą i pomocy, jaką otrzymali powodzianie, będzie mówił w Sejmie w piątek nim południem szef rządu Donald Tusk. Informacji w tej sprawie domagała się opozycja.

Moskwa ma trzy hipotezy


Wszczęto polskie śledztwo w sprawie katastrofy samolotu z prezydentem Lechem Kaczyńskim na pokładzie - poinformowała Prokuratura Generalna. Prokuratorzy wojskowi są obecnie w Smoleńsku, współpracują z rosyjskimi śledczymi. Moskwa obiecała wszelką pomagier i poinformowała, że na razie rozpatruje trzy hipotezy katastrofy.

Uśpiono najwyższego psa świata


Dog niemczyzna Gibson, wryty do Księgi rekordów Guinnessa jako najwyższy pies świata, został uśpiony w okolicach Sacramento, w Kalifornii, z powodu rozwijającej się choroby nowotworowej - poinformował w czwartek jego weterynarz.

Szkoda. Rutkowski zmarnował wielką szansę.


Thomas Morgenstern wygrał turniej Pucharu Świata w skokach narciarskich w japońskim Sapporo. Austriacki skoczek oddał skoki na odległość 131,5 i 131 m i z łączną notą 271,5 pkt. wyprzedził Andreasa Wanka, jaki w drugiej serii skoczył aż 136,5 m. maksymalny z Polaków, Łukasz Rutkowski, spalił drugą próbę i spadł z szóstego na 13. miejsce.

Na asfalcie jak na wodnym łożu


To mógłby być kawał na prima aprilis, ale falujący czarnuch w gminie Mircze to najprawdziwsza prawda. Tak jak prawdziwe są przymusowe ferie dzieci z okolicznych miejscowości, które za pośrednictwem zagadkowe wizja drogowe nie mogą trafić do szkoły.

wypity wygonił żonę z auta


W środku nocy do oficera dyżurnego w Kętrzynie zadzwoniła ona z informacją, że stoi na drodze, bo napity mąż wygonił ją zza kierownicy, a sam pojechał dalej. Policjanci na chybcika złapali porywczego małżonka. Krzysztof K. miał w pewnej mierze 2 promile alkoholu w organizmie.

1 mln 700 tys. podpisów. główne biuro Kaczyńskiego złożył listy w PKW


poprzednio 14 sztab wyborczy Jarosława Kaczyńskiego ogłosił, że uzbierał 1 mln 650 tysięcy podpisów. Przed 16 złożył w Państwowej Komisji Wyborczej listy z podpisami poparcia. W tym czasie, jak poinformowała Joanna Kluzik-Rostkowska ich liczba wzrosła do 1 mln 700 tys. PiS nie wyklucza debat z udziałem swojego kandydata, ale - jak powiedział Paweł Poncyljusz - dopiero w czerwcu.

niezwykły zwycięzca prawie że 260 milionów dol.


komisja Loteryjna z Południowej Karoliny podała do publicznej wiadomości, iż osoba, która w wielkiej loterii amerykańskiej Powerball wygrała 259.9 miliony dolarów później nie zgłosiła się po odbiór nagrody - informuje kronika "The State".

Najnowocześniejszy przychodnia w mieście stoi nierzeczowy


W połowie października we Włocławku otworzono nowy pięknie nowoczesny szpital rehabilitacyjny. zespół będzie lecz sanować owszem tych pacjentów, którzy za zabiegi zapłacą sami. NFZ kontraktu podpisać nie chciał.

Staranował przystanek. Policja szuka kierowcy


sześć osób zostało rannych po tym, jak osobowe renault uderzyło w przystanek autobusowy. Do wypadku doszło we wtorek rano w miejscowości Sucumin kołowrót Starogardu Gdańskiego (woj. pomorskie) na drodze krajowej nr 22.

Złapali cię na fotoradar? Żądaj zwrotu pieniędzy


poniekąd kilkadziesiąt tysięcy kierowców, złapanych przez opieka miejską na fotoradar i sądownie ukaranych za grzech prędkości, przypadkiem się domagać zwrotu zapłaconych pieniędzy - informuje "Rzeczpospolita". Dotyczy to lat 2004 - 2007.

Seksownie i bez szaleństw na czerwonym dywanie


Odsłonięte ramiona i z trudem wyeksponowany balony - gwiazdy, które pojawiły się na rozdaniu Złotych Globów postawiły na sprawdzony sposób, jak mieć wygląd seksownie. Długie suknie zdominowała nieśmiertelna czerń i błyszcząca satyna.