Ben Stiller powróci w charakterze "Zoolander"


Ben Stiller, odkąd dziewięć lat temu rozbawił publiczność w charakterze Zoolander, regularnie zapowiada powrót niegrzeszącego bystrością modela. Wygląda na to, że tym jak jeden mąż sequel jego komedii zryw naprawdę.

To potwierdzone - Freida Pinto wystąpi w "Rise of the Apes". Kolejną gwiazdą filmu będzie John Lithgow. W serwisie MuzykaOnet.pl można już oglądać najnowszy klip formacji znanego aktora Pawła Małaszyńskiego - Cochise. Wielkopolski Jarocin chce utworzy "Spichlerz Polskiego Rocka" - placwki, ktra bdzie gromadzi wszystkie materiay dotyczce organizowanych w tej okolicy od 30 lat festiwali rockowych.Zespół włoskich antropologów rozwiązał definitywnie zagadkę miejsca pochówku Caravaggia, identyfikując jego grób na cmentarzu w Porto Ercole w Toskanii, a co więcej jego szczątki. za pomocą stulecia nie było pewności, gdzie inteligentny malarz został pochowany. DVD "Live" grupy Coma po trzech dniach sprzedaży pokryło się Platyną. idol "Pamiętnika księżniczki" znów odwiedzi baśniowe rejony. Tym wspólnie zagra współczesnego Kopciuszka.

Sopot Festival organizowany przez TVN zgromadził mniejszą widownię niż festiwale konkurencyjnych stacji w tym sezonie.

Poznaliśmy nazwiska polskich wykonawców na Life Festival Oświęcim 2010. Na tej imprezie odbędzie się premierowy przedstawienie powracającej na scenę grupy Varius Manx z nową wokalistką. W ubiegłym tygodniu Ronnie James Dio trafił do szpitala. U muzyka zdiagnozowano nowotwór.

Maria Bello i Jason Isaacs dołączyli do obsady thrillera "Abduction". Od 3 do 7 lutego 2010 w ramach Lotos dżez Festival 12. Bielskiej Zadymki Jazzowej wystąpi plejada gwiazd światowego i europejskiego jazzu. W tym roku wśród zaproszonych artystów znalazły się takie nazwiska, jak Igor Butman Quartet, Magic Malik Orchestra, Jazzanova czy Dee Dee Bridgewater Quintet. Tylu gwiazd w Bielsku jeszcze nie było. Robert M – didżej i producent muzyczny da pierwszy – od ostatniej edycji Sunrise – publiczny występ. Jego set ma uświetnić jawnie nowego klubu w Krakowie – Red House.6 listopada zaczął się festiwal Ars Cameralis. chcący dla śląskiej publiczności do Katowic przyleci David Lynch. Będzie go można spotkać 25 listopada w katowickiej Galerii Rondo Sztuki. Simon West stanie za kamerą thrillera akcji "Protection", w którym zagra Dwayne Johnson. Portal Onet.pl przygotował nie lada gratkę dla wszystkich fanów programu "Mam talent!" Tuż po programie (godz. 22.00) wszyscy chętni będą mogli wziąć udział w specjalnym czacie ze zwycięzcą drugiego odcinka półfinałowego. Kto będzie naszym gościem? Tego dowiecie się już wkrótce - wystarczy obejrzeć audycja "Mam talent!" - jak wiecznie w telewizji TVN. Start na czas o godz. 20.00!

Varius Manx bez Kuszyńskiej!


Zespół Varius Manx powróci z nową wokalistką! 27 lutego drużyna Roberta Jansona wystąpi w toku gali z okazji 20. urodzin RMF FM.

nieznany album Tede będzie podwójny


Już 24 czerwca ukaże się najnowszy klaser Tede zatytułowany "Fuck Tede". Siódmą solową produkcję rapera, uzupełni płyta "Glam Rap".

premia dla "Magicznego drzewa" na festiwalu w Finlandii


klisza "Magiczne drzewo" Andrzeja Maleszki zdobył Nagrodę Specjalną CIFEJ (Międzynarodowego siedlisko Filmów dla Dzieci i Młodzieży) na zakończonym 22 listopada 28. Międzynarodowym Festiwalu Filmów dla Dzieci w Oulu w Finlandii.

Nowy utwór Hołdysa wyciekł do sieci


W sieci pojawił się nieszczelność z przygotowań do kwietniowego koncertu Zbigniewa Hołdysa.

Fuck Buttons na dwóch koncertach w Polsce


Już w ten weekend na dwóch koncertach w Polsce wystąpi ekipa Fuck Buttons. Imprezy odbędą się 1 i 2 maja - najpierw w Warszawie, w przyszłości w Katowicach.

Śpiewaj i walcz o Opole!


W sobotę (27 lutego) w kinie "Luna" w Warszawie odbędzie się pierwszy z czterech castingów do nowego muzycznego programu TVP1 "Śpiewaj i walcz!".

10 lat temu zmarł Kazimierz Brandys


Życie Kazimierza Brandysa, autora "Matki Królów", "Jak być kochaną", "Nierzeczywistości" - to przykład drogi od fascynacji komunizmem do działalności opozycyjnej. 11 marca minie 10 lat od śmierci pisarza.

Korn: Dzikie emocje


zapewne w lecie pojawi się nowa płyta grupy Korn. "Korn III - Remember Who Yo Are" ma się ukazać w barwach nowego wydawcy, nowojorskiej Roadrunner Records.

The Gathering w Polsce: damy z siebie 101%


formacja The Gathering w tym tygodniu wystąpi na jedynym koncercie w Polsce. skład pojawi się 29 stycznia w krakowskim klubie ciemnica Ness.

Eurowizja: Trzech mniej


Europejska unia Nadawców (EBU) podała oficjalnie listę uczestników 55. Konkurs Piosenki Eurowizji, kto odbędzie się pod koniec maja w Oslo (Norwegia).

triumfator z Cannes w polskich kinach


zdobywca Złotej Palmy - "Wujaszek Boonmee, jaki umie wezwać swoje przeszłe wcielenia" w reżyserii Apichatponga Weerasethakula trafi do regularnej dystrybucji jeszcze w tym roku - poinformował hurtownik AP Manana. błona fotograficzna wyświetlony zostanie oraz w telewizji ale kino!.

Japońskie Mouse On The Keys w Polsce


Japońskie trio Mouse On The Keys odwiedzi w marcu Gdynię, Poznań, Kraków i Wrocław. ekipa łącząca jazz i post rock będzie promowała album filatelistyczny "An Anxious Object".

Dwie premiery w Teatrze Wybrzeże


dubel polskie premiery - "Personę" Ingmara Bergmana natomiast "O naszych najdroższych" Philipa Osmenta - przygotował na obchodzony 27 marca Międzynarodowy Dzień Teatru gdański Teatr Wybrzeże.

Zobacz, jak zabija Casey Affleck


W sieci pojawił się oficjalny zajawka thrillera "The Killer Inside Me" w reżyserii Michaela Winterbottoma.

20 lat RMF FM: Gwiazdy i niespodzianki


W sobotę (27 lutego) przed godziną 22. w warszawskim Teatrze Polskim zakończyła się wielka gala z okazji 20. urodzin radia RMF FM. Imprezę uświetniły polskie i światowe gwiazdy, które przygotowały prawdziwe muzyczne niespodzianki.

Audioriver 2010: Co usłyszy publiczność?


Znamy natychmiast wszystkich wykonawców zagranicznych, którzy nabiec na festiwalu Audioriver 2010, który odbędzie się w dniach 6-8 sierpnia w Płocku.

dosyć tego grupy Isis


Zespół Isis ogłosił basta działalności. ekipa opublikowała oficjalne oświadczenie, wyjaśniając swą decyzję.

Depp pomaga Cage'owi


Gwiazdor Hollywood Johnny Depp zaoferował barki w wyjściu z długów swojemu koledze po fachu - Nicolasowi Cage'owi, aby w ten podejście odwdzięczyć mu się za wspieranie go na początku kariery aktorskiej.

Utwory Bad Lieutenant w sieci


skład Bad Lieutenant, którą tworzą członkowie New order a Alex James z Blur, opublikowała w sieci pierwszy kawałek swojej twórczości.

Slash wybrał wokalistę


Znany z grupy Alter Bridge wokalista Myles Kennedy został wybrany przez Slasha do swojego koncertowego zespołu. wykonawca weźmie udział w trasie promującej solowy budulec gitarzysty znanego onegdaj z Guns N'Roses i Velvet Revoler.

W ofercie naszej galerii znajduje się kolekcja rzeźba Igora
Mitoraja
. Jeśli interesuje cię Igor Mitoraj i jego rzeźba
koniecznie sprawdź jakie prace tego artysty mamy obecnie
wystawione na sprzedaż. Rzeźby Igora Mitoraja od wielu
lat cieszą się rosnącą popularnością, a sam artysta jest
znany na całym świecie. Rzeźby Igora Mitoraja to doskonały
pomysł na inwestycje, nie tylko na uatrakcyjnienie swojej
kolekcji.