Posłuchaj całej płyty Iowa Super Soccer


15 marca 2010 roku grupa Iowa super Soccer wyda nakładem Gusstaff Records klaser "Stories Without Happy Ending".

rodzina Michaela Jacksona z opóźnieniem wyruszyła w czwartek wieczorem (czasu miejscowego) na park sztywnych Forest Lawn,w Glendale na przedmieściach Los Angeles dokąd odbędzie się prywatna ceremoniał pogrzebowa króla pop. Nie jest znana przyczyna opóźnienia. Poznaliśmy pierwsze szczegóły nowej płyty grupy Czesław Śpiewa. Lee-Leet, początkująca Kraj nad Wisłą śpiewaczka wystąpi na trzech koncertach w stolicy. artystka promuje swój debiutancki klaser "State of Emergency".W dawny weekend brytyjski piosenkarz Elton John wystąpił na prywatnym koncercie w ciągu wesela amerykańskiego prezentera radiowego Rusha Limbaugh. pismak renomowany jest z prawicowych przekonań i niewyparzonego języka. Bohaterem nowego filmu będzie Lupinacci, kurator organizacji Museum of Supernatural History, który strzeże największych tajemnic i artefaktów Ziemi - np. Stonehenge czy Sfinksa. Owacją na stojąco i wykonaną na bis przy użyciu Leszka Możdżera kilkunastominutową wariacją na myśl głównego motywu muzycznego z filmu "The Banquet" zakończył się dziewiczy popis 3. Festiwalu Muzyki Filmowej w Krakowie.

W sobotę 6 lutego o godz. 15. w warszawskim Empiku, ul. nowy Świat 15/17 (scena, II piętro), odbędzie się spotkanie z autorami książki "Moje Dolomity", Agatą Jakóbczak oraz Vito Casettim.

Jest zdecydowanie w żadnym wypadku znaną postacią wśród wszystkich uczestników 10. edycji "Tańca z gwiazdami". Kim jest Michał Kwiatkowski? Zwycięzcą ostatniej edycji francuskiego "Idola"! Alex Holmes stanie za kamerą filmu biograficznego o życiu projektanta samochodów Johna DeLoreana.

Słowa takie jak "kultowy", "alternatywa", "rekord" czy też "kontrowersyjny" są dziś wyłącznie promocyjnymi kliszami, odartymi z jakichkolwiek znaczeń. Gdy wczytamy się w materiały reklamujące muzycznych wykonawców, możemy dojść do wniosku, że ktoś robi sobie żarty z języka. lub z nas. Patrick Stewart najprawdopodobniej wystąpi w filmie "Mad Max: Fury Road". Slash, Engelbert Humperdinck i Dave Stewart założyli nową supergrupę.Kolejnym wykonawcą, który wystąpi w czasie tegorocznej edycji Open'er Festival, jest amerykańska skład The Phenomenal Handclap Band. - Z niecierpliwością czekam na występ w Polsce - mówi w rozmowie z INTERIA.PL Silje Wergeland, śpiewaczka holenderskiego zespołu The Gathering, który 29 stycznia zagra w Krakowie. razem z nowym sezonem koncertowym festiwal Era Jazzu przygotowuje projekt adresowany do polskich zespołów i solistów jazzowych oraz wykorzystania prestiżu i marki Era Jazzu, jak strategicznej rekomendacji artysty.

Za niespełna miesiąc rusza 16. Międzynarodowy Festiwal filmowy Etiuda&Anima


27 listopada już po raz szesnasty rozpocznie się w Krakowie Międzynarodowy Festiwal kinematograficzny Etiuda&Anima – największy w Polsce, jeden z najważniejszych i w największym stopniu cenionych festiwali animacji na świecie.

Porozmawiaj z Kasią Kowalską


W najbliższą niedzielę, 7 marca, o godz. 9 zapraszamy na czat Dzień wyśmienity TVN z Kasią Kowalską.

jedenasta muza nowej generacji n nagrodzona


15 października 2009 roku podczas pierwszego dnia największej w Polsce Wystawy Telewizji Cyfrowej Sat Krak 2009 przyznano nagrody - Sat Krak – jedne z w największym stopniu prestiżowych polskich nagród związanych z telewizją cyfrową. Wśród zwycięzców tegorocznej edycji znalazła się również telewizornia nowej generacji n nagrodzona w kategorii "Lider wśród firm tv-sat/operatorów".

opis żywota KSU, inaczej punk muzyka rockowa w Bieszczadach


Początkiem czerwca 2010 na półkach księgarń pojawi się pozycja bibliograficzna o historii legendy polskiego punk rocka - grupie KSU z Ustrzyk Dolnych.

Amerykański filmu o polskim papieżu


Do szerokiego rozpowszechniania wchodzi w USA w sobotę film dokumentalny o papieżu Janie Pawle II, wyprodukowany z wykorzystaniem czołowego amerykańskiego polityka, byłego republikańskiego przewodniczącego Izby Reprezentantów Newta Gingricha.

Porcupine Tree wystąpi w Łodzi


grupa Porcupine Tree zagra 17 lipca w łodzkim klubie Wytwórnia.

John Cleese: milion dolarów za 23 minuty pracy


John Cleese otrzymał milion dolarów za 23 minuty pracy.

Z Sex Pistols do filmu o erze punk rocka


John Lydon, były członek legendarnego Sex Pistols, zagra samego siebie w filmie fabularnym o ojcu i synu, zafascynowanych muzyką punk rockową.

Paszporty "Polityki": Gaba Kulka, Pustki czy L.U.C.?


Gaba Kulka, Jacek Dukaj, Borys Lankosz i Karol Radziszewski znaleźli się wśród artystów nominowanych w tym roku do nagród tygodnika "Polityka" - Paszportów. Ich wręczenie odbędzie się 12 stycznia w Warszawie.

"YCD": podglądamy to, co dzieje się na planie!


Już za parę godzin (21.30) wszyscy fani programu będą mogli obejrzeć w stacji TVN dziewiczy obręb piątej edycji "YCD" zrealizowany na żywo. w czasie gdy my czekamy na początek tego wydarzenia - studio tętni już życiem, a osoby odpowiedzialne za program "wychodzą z siebie" aby wsio było tak jak należy.

ATB wystąpi w Poznaniu


Już 28 listopada 2009, po dwóch latach przerwy, ATB raz jeszcze zawita do Polski.

Berlinale 2010 tętni od prawdziwych emocji


Rumuński film "If I Want To Whistle, I Whistle" to jedna z najciekawszych konkursowych propozycji festiwalu. Debiut fabularny Florina Serbana, choć jest adaptacją sztuki teatralnej, tętni od prawdziwych emocji. obok pewnych uproszczeń i niedociągnięć historii, wierność przedstawionego świata a surowa, naturalna gra młodych aktorów są poruszające.

Krytykują płytę Benedykta XVI!


Członkowie metalowej formacji Cradle Of Filth nisko oceniają muzyczny album filatelistyczny papieża.

Polski film na festiwalu w Brazylii


27 marca 2010 roku film Grzegorza Korczaka "Droga" zostanie zaprezentowany w ramach festiwalu In-Edit Brasil, Festival Internacional do Documentário Musical w sekcji Brasil.doc prezentującej niezależne produkcje przedstawiające śmiałe muzyczne projekty.

Nowa płyta i klip Kremlowskich Kurantów


W poniedziałek, 15 marca ukaże się nowa płyta grupy Kremlowskie Kuranty zatytułowana "Przemyśl mnie". Materiał promuje teledysk do piosenki "Czekanie".

Pogrzeb Ronniego Jamesa Dio


30 maja odbędą się uroczystości pogrzebowe Ronniego Jamesa Dio.

Michael Jackson w grze komputerowej


firma Ubisoft poinformowała o pracach nad grą komputerową z Michaelem Jacksonem w roli głównej.

namiętność i magia w Nowym Orleanie


15 stycznia na ekranach polskich kin pojawi się nowa animacja ze studia Disneya - "Księżniczka i żaba" .

Utwory idealne na wieczór...


Muzyka od wieków jest katalizatorem miłości. Przedstawiamy dzieła, które bajecznie się w tej roli sprawdzają.

premia im. Zbyszka Cybulskiego: nominacje dla aktorów


Kapituła Nagrody im. Zbyszka Cybulskiego przyznała nominacje aktorom, spośród których jury wyłoni tegorocznego laureata Nagrody.

W ofercie naszej galerii znajduje się kolekcja rzeźba Igora
Mitoraja
. Jeśli interesuje cię Igor Mitoraj i jego rzeźba
koniecznie sprawdź jakie prace tego artysty mamy obecnie
wystawione na sprzedaż. Rzeźby Igora Mitoraja od wielu
lat cieszą się rosnącą popularnością, a sam artysta jest
znany na całym świecie. Rzeźby Igora Mitoraja to doskonały
pomysł na inwestycje, nie tylko na uatrakcyjnienie swojej
kolekcji.