Zobacz jak wygląda prezentacja w Office 2010


Microsoft udostępnia teaser tego, czego możemy spodziewać się po nowej aplikacji PowerPoint w pakiecie Office 2010 - inaczej na przypadek zintegrowania z bibliotekami DirectX.

Dlaczego ceny iPada są w niektórych krajach dużo wyższe? Steve Jobs tłumaczy ten okoliczność nie agresywną polityką Apple’a, a… wysokimi podatkami. Kurs skierowany do osób, które chcą przyjmować do pracy uczniów na praktyki zawodowe, i do nauczycieli zawodu. Zawiera zagadnienia związane z psychologią, ...
Lokalizacja: Częstochowa - Rodzaj: przebieg / trening Piraci, którzy muszą bić się z WGA, systemem antypirackim Microsoftu, mają nowe zmartwienie: mechanizm zastąpiony zostanie przez, ponoć mnóstwo skuteczniejsze, WAT.W wywiadzie dla koreańskich mediów, wyraziciel prasowy firmy Samsung dyskredytuje dziewiczy wyświetlacz Apple'a "Retina Display", twierdząc, że w życiu nie dorówna on AMOLED-om. Premierę iPada być prawdopodobnie przyćmi nowy przebieg sądowy, jaki wytoczyła Apple’owi Elan Microeletronics. Pozew tyczy się wielodotyku, jaki EM opatentowało w 2003 roku. Start! I… Windows w zamian ruszyć niczym bolid F1, ostrożnie truchta. Ale mamy na to obrotny sposób!

- w programie kursu, m.in. podstawowe elementy języka (przedstawianie się, rozmowa o pracy, rodzina, kolory, pogoda, zainteresowania), słownictwo niezbędne do ...
Lokalizacja: Katowice - Rodzaj: przebieg / szkolenie

Pakistaski sd nakaza blokad Facebooka po tym, jak uytkownicy portalu ogosili quiz bez nagrd na karykatur Mahometa. przyrząd umożliwia szybkie skanowanie, retuszowanie i archiwizowanie szerokiej gamy klisz i odbitek.

Do pobrania jest natychmiast nowa, stabilna model komunikatora AQQ z serii Fusion. Poprawiono obsługę sieci Gadu-Gadu i dodano funkcję kopii zapasowych. DocVerse to interes założona za pośrednictwem dwóch pracowników Microsoftu. Oferuje wtyczkę do Worda, która pozwala na współdzielenie i współedytowanie plików online. I właśnie została kupiona przez Google. Internet waży do głębi 498 438 559 990 kilogramów. skąd ta liczba? koniec zsumować wszystkie sprzęty, na skutek którym on funkcjonuje.HP dodaje do swojej oferty tablet PC, wyposażony w 12-calowy, multidotykowy ekran, wytrzymała obudowę a niskonapięciowy procesor Intel Core i5 lub i7. W serwisie internetowym Zrobione.pl olimpijczycy, muzycy, aktorzy polecają najciekawsze miejsca, zaufanych fryzjerów czy mechaników samochodowych. bieg przydzielony dla osób, które pragną wydedukować najważniejsze dla podstawowej komunikacji językowej zwroty i frazy, gramatykę niezbędną do poprawnego wysławiania ...
Lokalizacja: Katowice - Rodzaj: tok / szkolenie

Kadry i płace dla zaawansowanych (Szczecin)


tok jest przecięty na 4 moduły: I.Kodeks Pracy- Obejmuje wiedze teoretyczną i umiejętności praktyczne polegające na pogłębieniu wiedzy teoretycznej z kursu ...
Lokalizacja: Szczecin - Rodzaj: przebieg / trening

Google I/O 2010: Adobe chwali HTML5, pokazuje swoje narzędzia do jego tworzenia


Kevin Lynch, jeden z dyrektorów Adobe, zaprezentował narzędzia, które pomogą webdeveloperom w implementacji… nie, nie Flasha, a HTML5.

Microsoft bdzie informowa rzdy krajw o bdach swojego oprogramowania


Microsoft chce zacieni wspprac z rzdami, ktre s lub mog by klientami firmy. Koncern chce na bieco informowa o wykrytych usterkach i lukach w oprogramowaniu i wsplnie je usuwa.

twardy laptop z 13-calową matrycą i procesorem Calpella


Panasonic rozszerza swoją linię twardych i odpornych notebooków o dziewiczy model Touchbook 31, który posiada 13,1-calowy ekran LED, procesor Core i3/i5 natomiast opcjonalnie powiązanie 3G.

zintegrowany kurs Terapii Manualnej (Karpacz)


terapia mobilizacji czynnych, kuracja manualna wg K. Lewita, osteopatia, elementy chiropraktyki element I - wtajemniczenie - co to jest terapia manualna natomiast ...
Lokalizacja: Karpacz - Rodzaj: tok / szkolenie

[UPDATE] Samsung Wave sprzedawany z wirusowym dodatkiem [nie w Polsce]


nieznany smartfon Samsunga z platformą Bada, jest sprzedawany z kartą pamięci microSD, która najwyraźniej od nowości zawiera wirusa.

Tablet HP Slate - oto specyfikacja rywala iPada?


Według niepotwierdzonych informacji, HP Slate ma być wyposażony w 8,9-calowy, pojemnościowy ekran, procesor Intel Atom Z530 oraz 32 lub 64 GB wbudowanej pamięci flash.

Relacja z obrony Westerplatte na Blipie


W 70. rocznicę obrony Westerplatte serwis Westerplatte.pl przeprowadzi na Blipie wyjątkową relację, sześćdziesiąt sekund po minucie, z obrony Westerplatte.

Klasyczna gra przygodowa LucasArts w nowej oprawie


Legendarna gra przygodowa Monkey Island 2: LeChuck’s Revenge pojawi się w specjalnej, odświeżonej wersji. równie jak w przypadku pierwszej części, restauracją zajmie się LucasArts.

HP ma duże plany wobec webOS-a


Żartowaliście, że HP, po zakupie Palma, wsadzi system webOS do drukarek? No to się nie pomyliliście…

Profesjonalna Asystentka sekretarka - doskonalenie umiejętności interpersonalnych i zawodowych (Warszawa)


w ciągu warsztatów odpowiemy m.in. na pytania: - jak efektywnie określać z góry i organizować pracę sekretariatu? - jakie "złote zasady" obowiązują przy kreowaniu profesjonalnego ...
Lokalizacja: Warszawa - Rodzaj: tok / ćwiczenia

dziewiczy netbook MSI - 15 godzin pracy na zasilaniu z akumulatora


Firma MSI przygotowuje dodatkowy wzorzec netbooka serii Wind, o nazwie U160DX. Nowe urządzenie od poprzedników odróżniać się będzie przede wszystkim tym, że na wyposażeniu ma moduł pamięci RAM typu DDR3 natomiast nieznany procesor.

Poznaniacy jako pierwsi zagrają w nowego Need for Speeda!


Need for Speed: Hot Pursuit, jaki nie prędzej co został pokazany na targach E3, będzie puder swój inny pokaz. A czemu o tym piszemy? Odbędzie się on ponieważ w Poznaniu, na zlocie fanów BMW.

15 miesięcy więzienia za łupież oprogramowania Microsoftu


jakiś Brytyjczyk został skazany na 15 miesięcy pozbawienia wolności za skok komputerowego oprogramowania w większości Microsoftu o wartości 190 tysięcy funtów

OLED-owy laptop Samsunga w 2010 roku


technika OLED ciągle jest wielką nieobecną rynku IT, chociaż mówi się o niej od ładnych paru lat. W roku 2010 ma się to wprawdzie zmienić, pośrodku innymi za sprawą firmy Samsung.

Tablet z dwoma ekranami dotykowymi


Amerykańska biznes Kno Incorporated, w trakcie konferencji D8 2010 Conference oficjalnie zapowiedziała wtajemniczenie na targ nowego tabletu, przeznaczonego przede wszystkim dla studentów. Urządzenie wyposażone jest w dwa ekrany dotykowe z matrycami IPS, o przekątnej 14,1 cala (każda).

Netbook Mediona z komponentami od AMD


niemczyzna producent tanich notebooków, interes Medion, zaprezentowała 11,6-calowy netbook w oparciu o zależności AMD.

Innolux będzie nowym gigantem segmentu LCD


Przejęcie firmy Chi Mei Optoeletronics z wykorzystaniem Innolux, z pewnością podgrzeje atmosferę w rywalizacji między tajwańskimi i koreańskimi producentami paneli LCD.

profesjonalista ds funduszy unijnych - bieg (Warszawa)


ZOSTAŃ SPECJALISTĄ ds. FUNDUSZY UNIJNYCH! Przyjdź na certyfikowany przebieg i zdobądź zaświadczenie potwierdzające twoje kwalifikacje do pracy na stanowisku ds. funduszy ...
Lokalizacja: stolica Polski - Rodzaj: kurs / ćwiczenia

Pierwsza na świecie trójwymiarowa fotokopiarka


Photosimile 5000 to maszyna, która potrafi z prawdziwych przedmiotów zrobić trójwymiarowe, interaktywne obrazki. Kosztuje, bagatela, 17 tysięcy dolarów.

W ofercie naszej galerii znajduje się kolekcja rzeźba Igora
Mitoraja
. Jeśli interesuje cię Igor Mitoraj i jego rzeźba
koniecznie sprawdź jakie prace tego artysty mamy obecnie
wystawione na sprzedaż. Rzeźby Igora Mitoraja od wielu
lat cieszą się rosnącą popularnością, a sam artysta jest
znany na całym świecie. Rzeźby Igora Mitoraja to doskonały
pomysł na inwestycje, nie tylko na uatrakcyjnienie swojej
kolekcji.