Aktorski czwórka z agentem XXL


Faizon Love, Emily Rios, Portia Doubleday i Michelle Ang dołączyli do obsady kontynuacji cyklu "Agent XXL".

2 sierpnia do rąk fanów trafi trzecia część album Arcade Fire, "The Suburbs". Kanadyjczycy właśnie zdradzili szczegóły wydawnictwa. Zespół Mnemic zakończył prace nad nową płytą. Z albumem "Sons Of The System" można zapoznać się na tydzień przed premierą. "Dusiciele" z Long Island, inaczej weterani amerykańskiego death metalu z formacji Suffocation, w połowie marca 2010 roku pojawią się w Polsce."Spodziewajcie się mega szoku i masakrycznej zmiany również w stylu muzycznym jak i wizerunku" - zapowiada (ostrzega?) Sara May. Śpiewająca blogerka przygotowała teledysk do piosenki "Trudno mówić kocham" , którym kończy promocję płyty "Erotic soul". Erykah Badu "New Amerykah Part Two: Return Of The Ankh" Universal Zespół Backstreet Boys przyłączył się do protestu zainicjowanego dzięki grupę Korn, polegającego na bojkocie stacji BP - paliwowego giganta odpowiedzialnego za katastrofę ekologiczną w Zatoce Meksykańskiej.

w krótkim czasie będziemy mogli wpaść za kulisy legendarnego festiwalu. 27 listopada wejdzie na ekrany polskich kin dziewiczy klisza Anga Lee ("Rozważna i romantyczna", "Przyczajony tygrys, ukryty smok", "Tajemnica Brokeback Mountain") - "Zdobyć Woodstock".

James Marsden zagra jedną z głównych ról w komedii "I Hop". 19 marca ukaże się trzeci płyta długogrająca grupy Bruno Schulz zatytułowany "Nowy górujący człowiek". powstawanie zdradziła szczegóły wydawnictwa.

Największe włoskie prasa periodyczna nie kryją we wtorek konsternacji z powodu hucznego i entuzjastycznego przyjęcia, jakie zgotowano dzień wprzódy prezydentowi Wenezueli Hugo Chavezowi na festiwalu filmowym w Wenecji. W najbliższą sobotę, 17 kwietnia o godz. 20.30, w Bazylice oo. Franciszkanów w Krakowie odbędzie się przedstawienie w hołdzie ofiarom katastrofy pod Smoleńskiem. Już po raz trzeci, a pierwszy raz w ramach Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni wręczone zostaną nagrody Polskiego Instytutu Sztuki Filmowej. Uroczysta gala odbędzie się w środę, 26 maja o godz. 21.00 w główny punkt Konferencyjnym hotelu Sheraton w Sopocie.Na nowej płycie Kylie Minogue znajdą się prawdziwe hity. Tak choć twierdzi RedOne, jeden z producentów krążka. Szwajcarskie Archiwum Filmowe organizuje festiwal filmów Romana Polańskiego, w ramach którego odbędzie się podobnie łańcuch debat poświęconych twórczości polskiego reżysera. Silvana Malta - brazylijska śpiewaczka na stałe mieszkajaca w Danii, zwana ambasadorką bossa novy - wystąpi w sobotę w Warszawie w czasie siódmej odsłony międzynarodowego festiwalu muzyka jazzowa na Starówce.

Niewydany utwór Michaela Jacksona z Kravitzem w sieci


Do sieci trafiła nowa utwór Michaela Jacksona nagrana z Lennym Kravitzem.

Travolta: chojrak czy sekciarz?


szlachetny śmiałek czy chytry sekciarz? John Travolta raz jeszcze budzi kontrowersje. Oskarża się go, że w charakterze posłaniec scjentologów żeruje na cudzej tragedii.

Futurystyczna kampania sierżanta Rocka


fabrykant Joel Silver zdradził nieco szczegółów dotyczących fabuły obrazu "Sgt. Rock".

arkana "Seksu w wielkim mieście"


działanie drugiego części kinowej produkcji "Seks w wielkim mieście" jest jedną z najlepiej strzeżonych tajemnic w historii kina. Osoby pracujące w pobliżu produkcji mają interdykt ujawniania jakichkolwiek szczegółów, pod groźbą wysokich kar.

Będzie sequel "Mulholland Drive"?


David Lynch pracuje nad sequelem "Mulholland Drive" - ujawniła grająca główną rolę w filmie z 2001 roku Laura Harring. Jej podpowiedź nie brzmi tymczasem zbyt przekonująco.

Olga Frycz i Mateusz Kościukiewicz sami poprosili o scenę miłosną w filmie


Czy film o wielkiej miłości mógł się obyć bez odważnego pokazywania sceny miłosnej? Reżyser filmu "Wszystko, co kocham" Jacek Borcuch początkowo myślał, że tak. Nie planował takiej sceny w scenariuszu.

Eric Dane zagra w "Burlesuqe"


prestiżowy z serialu "Chirurdzy" Eric Dane dołączył do obsady musicalu "Burlesque", w którym mają zagrać i Christina Aquilera i Cher.

Album o Volkerze Schlöndorffie wkrótce do kupienia na Festiwalu walor Camerimage


Volker Schlöndorff, zwycięzca pierwszego Oscara dla powojennych Niemiec, zostanie uhonorowany na tegorocznym Festiwalu atut Camerimage Nagrodą za Całokształt Twórczości dla Reżysera. Z tej okazji Fundacja Tumult, realizator festiwalu, przygotowuje w ramach ekskluzywnej serii książek "Lifetime Achievements" o sławnych reżyserach album o życiu i twórczości Volkera Schlöndorffa.

ojciec o piersiach córki: Wspaniałe!


Zoperowane za 35 tysięcy funtów balony Amy Winehouse zostały pozytywnie ocenione przez... ojca wokalistki.

Evergrey w Polsce w nowym składzie


Za parę dni, na dwóch koncertach w Polsce zaprezentuje się Evergrey. Organizatorzy poinformowali o zmianach w składzie formacji a w supporcie.

Cannibal Corpse w Krakowie: znamy rozpiskę godzinową


We wtorek, 20 października, w krakowskim klubie atelier odbędzie się niecodzienny w Polsce koncert amerykańskiej legendy death metalu – Cannibal Corpse.

Wendy Crewson przyjaciółką Nelsona Mandeli


Wendy Crewson zagra u boku Terrence'a Howarda i Jennifer Hudson w filmie "Winnie".

Kasia Kowalska wystąpi na Sopot Festivalu TVN


Kasia będzie jedną z gwiazd koncertu poświęconemu Czesławowi Niemenowi - donosi Plejada.pl.

bajeczny film i wielka gra


W 1989 roku Jordan Mechner stworzył grę "Książę Persji". obecnie jego pomysły ożyły na wielkim ekranie.

pies z kulawą nogą nie pokona Ani Dbrowskiej!


Ju po raz szsty z rzdu na 1. miejscu listy najlepiej sprzedajcych si pyt w Polsce znalaza si Ania Dbrowska z albumem "Ania Movie".

Chce legalizacji narkotyków


Wokalista Tom Chaplin z brytyjskiej grupy Keane zaapelował do władz o zalegalizowanie narkotyków. wykonawca porównał obecną sytuację do czasów prohibicji w Stanach Zjednoczonych w latach 20. i 30 XX wieku.

Alicia Keys na rockowo?


Amerykańska śpiewaczka soul, Alicia Keys, aktualnie chwilowo zapowiada muzyczny zwrot na swoim kolejnym albumie.

Langella z Neesonem i Kruger


Frank Langella wystąpi razem z Liamem Neesonem, January Jones i Diane Kruger w thrillerze "Unknown White Male".

Stallone pokiereszowany na planie


O tym, ze nieprzyjemny jest los filmowego herosa, przekonał się w ostatnim czasie Sylvester Stallone - weteran kina akcji doznał kontuzji szyi na planie powstającego tylko obrazu "The Expendables", w którym nie tylko gra, ale również reżyseruje i jest autorem scenariusza.

Mamusiny singel Róisín Murphy


Róisín Murphy wyjawiła kolejne nagranie zwiastujące jej trzecią solową płytę.

W ofercie naszej galerii znajduje się kolekcja rzeźba Igora
Mitoraja
. Jeśli interesuje cię Igor Mitoraj i jego rzeźba
koniecznie sprawdź jakie prace tego artysty mamy obecnie
wystawione na sprzedaż. Rzeźby Igora Mitoraja od wielu
lat cieszą się rosnącą popularnością, a sam artysta jest
znany na całym świecie. Rzeźby Igora Mitoraja to doskonały
pomysł na inwestycje, nie tylko na uatrakcyjnienie swojej
kolekcji.