Zobacz, jak zabija Casey Affleck


W sieci pojawił się oficjalny teaser thrillera "The zabójca Inside Me" w reżyserii Michaela Winterbottoma.

W piątek 12 lutego na inwitacja Festiwalu Kina Niemego - sztuka filmowa Kobiet - zespół Sing Sing Penelope zagra muzykę do filmu "Wicher" w reż. reż. Victora Sjöströma. Do sprzedaży wchodzi dziewiczy tom nadzwyczaj popularnej w USA i Francji serii o wampirach autorstwa amerykańskiej pisarki i dziennikarki, Melissy de la Cruz. "Błękitnokrwiści" to osadzona w środowisku elit Nowego Jorku historia młodych krwiopijców – pięknych, bogatych i zepsutych uczniów elitarnej szkoły, którzy mają wszystko, włącznie z nieśmiertelnością. coraz tylko przez cztery dni widzowie mogą oddać głos na najlepszego młodego polskiego aktora. Do 30 listopada trwa plebiscyt publiczności Nagrody im. Zbyszka Cybulskiego.W Brukseli rozpoczęła się w poniedziałek czwarta model festiwalu filmów o prawach człowieka One World Brussels. Nad organizacją festiwalu, którego pokazy odbędą się m.in. w Parlamencie Europejskim, czuwają Czesi i Polacy. Fani łódzkiego rapera i producenta O.S.T.R.-a już na początku 2010 roku doczekają się kolejnej płyty. Aktor przedłużył swój kontrakt z producentami serialu "Kryminalne zagadki Las Vegas" na lata 20100-2011.

sklep Nokia Music Store udostępnił za darmo swoim użytkownikom najpóźniejszy singel Whitney Houston "Million Dollar Bill".

Teatr Praga zaprasza w tym tygodniu na dwa spektakle w ramach projektu "Teatr lalek dla dorosłych". LCD Soundsystem pracuje nad nową płytą. Dzieło ma zamknąć dorobek nowojorskiego kolektywu.

13 marca ukaże się nieznany klaser DJ 600V i amerykańskiego rapera Ron'a-G "Global Hood Music". Zabawki z pierwszej wystawy muzealnej, dokumenty założycielskie, foldery i medale wystawowe natomiast reprinty plakatów z ekspozycji organizowanych za pośrednictwem Muzeum Zabawek i Zabawy w Kielcach można od wtorku oglądać na wystawie zorganizowanej z okazji 30-lecia placówki. fabryka Universal Picutres potwierdziła, ze Paul Greengraas nie będzie reżyserem czwartej części serii o Jasonie Bournie.Fran Healey z zespołu Travis pracuje nad solowym albumem. Do uczelnia Szkot zaprosił kilku gości, w tym jednego z członków The Beatles. Piąty album Erykah Badu - laureatki Grammy, autorki piosenek, aktorki, mającej na koncie miliony sprzedanych płyt - "New Amerykah, part II: Return Of The Ankh" ukaże się 29 marca. zespół Huey Lewis And The nowość postanowiła przesunąć prekluzja rozpoczęcia trasy koncertowej po Australii.

amerykaniec w Paryżu


Beat Assailant "Rhyme Space Continuum", Discograph/ Sonic

Pitt i Jolie wrócili z Bośni


Najbardziej znani weneccy turyści - aktorska dubel Angelina Jolie i Brad Pitt - wrócili w środę, 7 kwietnia, z wyprawy do Bośni, która odbywała się w pod patronatem Wysokiego Komisarza ds. Uchodźców ONZ (UNHCR).

Kid Cudi ponownie z Kanye Westem


Kid Cudi apiać nawiązał współprace z Kanye Westem. Efekty będzie można sprawdzić na nadchodzącym albumie pierwszego z muzyków, "Man on the Moon II: The Legend of Mr. Rager".

Zwierzęta ważniejsze niż Clooney?


16 kwietnia zadebiutuje w naszych kinach długo oczekiwana komedia: "Człowiek, jaki gapił się na kozy".

Fani wściekli na Lady GaGa


forum na oficjalnej stronie amerykańskiej piosenkarki Lady GaGa pełne jest postów zdenerwowanych fanów gwiazdy. Co zirytowało wielbicieli wokalistki?

Wkrótce premiera nowego albumu Pjusa


gotowy album filatelistyczny Karola "Pjusa" Nowakowskiego jest już w tłoczni. Płyta "Life After Deaf" ukaże się, podobnie jak płyta Mesa, w dwóch wersjach.

Atrakcyjna dziennikarka w "Pierwszej miłości"


Nowy, dwunasty już sezon serialu "Pierwsza miłość" to dla twórców serialu wzgląd do wprowadzenia nowych, interesujących wątków. Od 29 marca na ekranach telewizorów będziemy mogli oglądać Marię Konarowską. Aktorka zagra rolę Bereniki Gajewskiej - dziennikarki która pracuje nad reportażem dotyczącym firmy Artura.

Polski film "Echo"" odznaczony na festiwalu w Monachium


lokalny klisza "Echo" Magnusa von Horna otrzymał w sobotę nagrodę na Międzynarodowym Festiwalu Szkół Filmowych w Monachium.

Polański nie wyjdzie przed piątkiem


Roman Polański nie wyjdzie z aresztu ekstradycyjnego przedtem piątkiem, dlatego że potrzebuje więcej czasu na wpłacenie kaucji wysokości 4,5 mln franków szwajcarskich (3 mln euro) - poinformował we wtorek głosiciel szwajcarskiego ministerstwa sprawiedliwości Folco Galli.

Rubik do Ameryki z dzieckiem


Jesienią Piotr Rubik (42 l.) zagra serię koncertów dla amerykańskiej Polonii.

Tinariwen i Mando Diao na festiwalu Heineken Open'er 2010


boss agencji Alter Art, organizatora festiwalu Heieneken Open'er, Mikołaj Ziółkowski podał w czwartkowy wieczór nazwy dwóch kolejnych zespołów, jakie zagrają w tym roku w Gdyni.

Porozmawiaj z Anitą Werner


W niedzielę 13 czerwca odbędzie się chat z Anitą Werner, znaną dziennikarką stacji TVN 24. Zapraszamy od godziny 8.30. do rozmowy.

"Tama" - książka o życiu i męczeństwie ks. Jerzego Popiełuszki


Męstwo to cecha, która wyróżniała ks. Jerzego Popiełuszkę. W trudnym dla krajowy czasie, kiedy ręce do pracy bali mówić się prawdę, on starał się prawdę ujawniać - mówił ks. Jan Sochoń, skryba książki "Tama", która trafiła właśnie do księgarń.

Magnus: Powrót legendy podziemia!


Wrocławska grupa Magnus, jedna z najcenniejszych zdobyczy metalowego podziemia w Polsce, wraca z nowym albumem!

quiz dla fanów Tokio Hotel: napisz tekst, spotkaj się z zespołem!


14 marca w hali Atlas arena w Łodzi zagra nośny zespół Tokio Hotel. Fani grupy mają niepowtarzalną okazję spotkać się oko w oko ze swoimi idolami.

Barański szefem jury w Gdyni


Andrzej Barański będzie szefem jury 35. Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych, kto w dniach 24-29 maja odbędzie się w Gdyni - poinformowali organizatorzy imprezy.

Otto von Schirach wraca do polski


Po dobrym przyjęciu w ramach Asymmetry Festivalu 2009 - Otto Von Schirach ponownie zawita do Wrocławia już 18 marca. Tym razem wystąpi w klubie Firlej z perkusistą Balazsem Pandi, który wspomagał już na koncertach Merzbowa czy Venetian Snares. wspólnie tworzą niezwykły duet, który z pewnością zadowoli fanów pokręconej elektroniki z dodatkiem połamanych partii perkusyjnych. nim nimiwystąpią Notorious Nastie i Shitmat.

trzecia część błona fotograficzna Nolana o Batmanie będzie ostatnim


Christopher Nolan zasugerował, że jego trzeci celuloid o Batmanie będzie ostatnią częścią historii o Mrocznym Rycerzu.

Jest już plakat zwiastujący czwartą serię "Mad Men"


Pojawił się już plakat zwiastujący czwarty sezon serialu "Mad Men". Jego transmisja jest jasny: Don Draper zaczyna od początku.

John Stamos przygotowuje się do roli w "Glee"


John Stamos pilnie przygotowuje się do roli w serialu Glee.

W ofercie naszej galerii znajduje się kolekcja rzeźba Igora
Mitoraja
. Jeśli interesuje cię Igor Mitoraj i jego rzeźba
koniecznie sprawdź jakie prace tego artysty mamy obecnie
wystawione na sprzedaż. Rzeźby Igora Mitoraja od wielu
lat cieszą się rosnącą popularnością, a sam artysta jest
znany na całym świecie. Rzeźby Igora Mitoraja to doskonały
pomysł na inwestycje, nie tylko na uatrakcyjnienie swojej
kolekcji.