Białoruś o dyspozycja ograniczenia tranzytu gazu do UE


Białoruś ostrzegła w poniedziałek, że dalsze okratowanie dostaw rosyjskiego gazu na jej terytorium "może przyczynić się do technicznego zmniejszenia tranzytu gazu do Europy".

towarzystwo Polskiego Górnictwa Naftowego i Gazownictwa SA odkryła jak jeden mąż z partnerami licencji złoże gazu ziemnego w Norwegii, którego zasoby szacuje na wejściu na 9-16 mld metrów sześciennych gazu ministerium Skarbu Państwa (MSP) planuje ofertę spółki Tauron Lechistan animusz w drugiej połowie czerwca, wynika z czwartkowej wypowiedzi wiceministra skarbu Adama Leszkiewicza. Samoloty jednakowy czas są uziemione, a linie lotnicze z każdą godziną co chwila w wyższym stopniu stratne. Giovanni Bisignani, naczelny Międzynarodowego Zrzeszenia Przewoźników Powietrznych zażądał, aby “decyzje dotyczące zamykania ...\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\"\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\"VIII Mieczy Nie ale wręcz nie wystarczy chwilowo na ten wyśniony zakup, ale chociażby przypuszczalnie przydarzyć się jakikolwiek przypadkowy walutowy dołek. A to dlatego, że osiągniesz niby mistrzostwo w wydawaniu gotówki, na dodatek, na na dobre niepotrzebne rzeczy. Nie pożyczaj ponadto pieniędzy, nawet chyba że to ktoś, kogo znasz od dawna. Nie zobaczysz ich prędko. horoskop.wp.pl

W 2009 roku banki poczuły w pełni efekty kryzysu, a co za tym idzie ucierpieli również ich klienci. To był przykry rok dla kredytobiorców.

IV Monet Mimo, że jesteś przekonana, że przyzwoicie orientujesz się w tym spornym temacie, to receptę na rozwiązanie tego nękającego cię od dawna problemu znajdziesz ze względu pomocy starszej, doświadczonej osoby. To będzie przełom, kto ułatwi komentarz i koniec starej sprawy urzędowej. horoskop.wp.plTłusty Czwartek obchodzimy w tym roku nieco już niż w zeszłym - aktualnie 11 lutego. W 2010 roku czekają nas dwa kulinarne święta w pewnym sensie pod rząd bo dwa dni wcześniej, 9 lutego, obchodzimy Dzień Pizzy


Więcej..

skrzenie słoneczne jest ważnym czynnikiem środowiskowym wpływającym na postać skóry i całego organizmu. pomijając korzystnego wpływu wywiera chociaż i efekty niepożądane. PGNiG pracuje nad nowym wnioskiem taryfowym, ale na razie dyrektor spółki Michał Szubski nie podaje szczegółów.

Usługi logistyczne narada poświęcona międzynarodowym usługom logistycznym, jaka odbyła się w Wyższej Szkole Cła i Logistyki, zapowiadała się bardzo ciekawie. Jeden z referatów proszek być święty telepatycznemu ... Poznańscy celnicy ujawnili nielegalną rozlewnię oleju opałowego w siedzibie firmy transportowej. 2 września br. celnicy z Rzepina w trakcie kontroli drogowej zatrzymali ciągnik siodłowy DAF. Kierowca ... - na odwrót zawodowiec przypuszczalnie pomóc młodemu bezrobotnemu wynaleźć się na rynku pracy w kryzysie - mówi edytor portalu bezrobocie.org.plZasady opodatkowania zysków z inwestycji w przyszłym roku nie odmienić się. To włości informacja dla towarzystw, bo zwinięcie tzw. podatku Belki spowodowałaby konieczność wycofania się z oferowania tzw. polisolokat, z których w tym roku ubezpieczyciele zbiorą chociażby 7-8 mld zł. To krótkoterminowe umowy ubezpieczenia na życie i dożycie, które pełnić takie funkcje jak inwestycja bankowa. gdyż od polis nie płaci się podatku Belki, bank sprzedający takie produkty przypuszczalnie zaoferować wyższe oprocentowanie. wiceminister skarbu Zdzisław Gawlik skieruje w czwartek inwitacja do związków działających w grupie PZU na konferencja w najbliższym możliwym terminie - powiedział dziennikarzom rzecznik resortu Maciej Wewiór. Protestujący załoga PZU idą pod gmach Sejmu. Citigroup i pula of America wypłaciły w ubiegłym roku swoim czołowym dyrektorom statystycznie po 18,2 mln dol. - podaje Kenneth Feinberg, skarbnik Departamentu Skarbu USA.

Prezes banku RBS zrezygnował z premii


\"\" W greckim kryzysie, z którym ma do czynienia eurostrefa, chodzi o znacznie więcej niż o wyłożenie pieniędzy na kraj, który prowadził złą gospodarkę. Stawką jest koszty utrzymania modelu integracji europejskiej - ocenia publicysta \"Financial Times\" Gideon Rachman.

Wiesiołek: NBP będzie realizował wszystkie zadania banku centralnego


nierzeczywisty przedstawiciel ICC (Międzynarodowego Trybunału Karnego)  Phakiso Mochockoko opowiada Institut for War and Peace Reporting o nadziejach na postawienie zanim sądem winnych okrucieństw w Ugandzie.

Dni Techniki Kolejowej 2010


W Warszawie, Gdasku, Czstochowie i Gliwicach bdzie mona 13 czerwca br. zobaczy droga żelazna „od kuchni”. Cztery miasta w Polsce; Warszawa, Gdask, Czstochowa i Gliwice goci bd Dni ...

Petrolinvest stracił 58 mln zł w pierwszym kwartale


\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\"\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\" Oceana w niedzielę w \\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\"Tańcu z gwiazdami\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\" miała zatańczyć tango, ale tuż przedtem występem oświadczyła, że niczego w tej chwili nie zatańczy. wokalistka zrezygnowała z programu, bo \\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\"musi troszczyć się o swoje dziecko\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\" - jest gdyż w piątym miesiącu ciąży. wcześniej z udziału z \\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\"Tańca z gwiazdami\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\" zrezygnował Artur Barciś. Bliżej zdobycia Kryształowej Kuli jest aktorka Katarzyna Glinka.

Pięciu chce kieleckich kopalni surowców


Pięciu inwestorów złożyło wiążące oferty prywatyzacji Kieleckich Kopalni Surowców Mineralnych. To jedne z ostatnich takich państwowych kopalni kruszywa drogowego i budowlanego, które są na sprzedaż. skrycie same złoża mogą egzystować warte poniekąd 80 mln zł.

Netia idzie na wojnę cenową z Telekomunikacją Polską


dopuszczenie do sieci chociażby rzędu 20 Mb/s w cenie niższej, niż zaproponowana kilkanaście dni temu z wykorzystaniem TP SA - tak o klienta zamierza walczyć Netia

KDPW scalił akcje Tauronu


polski Depozyt Papierów Wartościowych dokonał w piątek scalenia akcji spółki energetycznej Tauron - poinformował PAP ambasador Depozytu Dariusz Marszałek. ilość walorów zmniejszyła się dziewięciokrotnie.

Akcje Serenity wzrosły na debiucie na NewConnect o... 325 proc.


Kurs akcji spółki Serenity wzrósł w piątek na debiucie na NewConnect do 17 groszy, czyli o 325% w stosunku do kursu odniesienia ustalonego na 4 grosze. spółka jest 19. spółką, która debiutuje w tym roku na rynku alternatywnym GPW oraz 101. notowaną spółką na tym rynku.

prezes UOKiK dopuściła przejęcia trzech firm


Brytyjski rząd zamierza rozdawać darmowe laptopy uczniom z ubogich rodzin w całej Anglii.

DAX na zamknięciu spadł o 0,70 proc., do 5.903,56 pkt


odblask słoneczne jest ważnym czynnikiem środowiskowym wpływającym na jakość skóry i całego organizmu. niezależnie od korzystnego wpływu wywiera niemniej jednak również efekty niepożądane.

Usunięta niepoprawne funkcjonowanie systemu informatycznego w mBanku


Goście odwiedzający jeden z niemieckich ogrodów zoologicznych narzekają na… małego wielbłąda, który urodził się bez garbu.

Żmijewski: kasa za CO2 poprawić skuteczność energetyczną


Pieniądze, jakie Polska otrzyma od Hiszpanów za sprzedaż uprawnień do emisji CO2, będzie jest dozwolone podarować na poprawę efektywności energetycznej np. w fabrykach - uważa prof. Politechniki Warszawskiej, sekretarz Społecznej Rady Narodowego Programu Redukcji Emisji Krzysztof Żmijewski. Hiszpanie zapłacą Polsce 25 mln euro.

Wicepremier Pawlak: Kraj nad Wisłą i Turcja silne w czasach kryzysu


- Lechistan i Turcja to kraje o relatywnie dobrej sytuacji ekonomicznej. Nasze państwa mogą mieć w tym roku najwyższy rozwój PKB w Europie – powiedział wicepremier Waldemar Pawlak w czasie Polsko-Tureckiego Forum Biznesu. wywiad z udziałem ministra stanu ds. handlu Turcji odbyło się 14 maja br. w Ministerstwie Gospodarki.

Porywacze żądają okupu za Arctic Sea


Porywacze zażądali okupu za frachtowiec Arctic Sea, który zaginął dwa tygodnie temu - poinformowała milicja w Finlandii. dzień wczorajszy frachtowiec był widziany 740 kilometrów od wybrzeży Zielonego Przylądka. Zaginięcie ...

PGNiG: informacje o rozmowach z Gazpromem w środę


Polskie przemysł wydobywczy Naftowe i Gazownictwo przekaże w środę, po powrocie przedstawicieli spółki z Moskwy, informacje na temat rozmów z Gazpromem Export - podała we wtorek PAP rzeczniczka PGNiG Joanna Zakrzewska.

Podlaskie. Kameduła miast Trytona na jeziorze Wigry


Statek o nazwie Kameduła będzie w tym sezonie pływał na jeziorze Wigry (Podlaskie) zamiast Trytona, jaki spędził na suwalskim akwenie 10 lat. Kameduła został już zwodowany na jeziorze.

MF: Zadłużenie SP w PLN na wystarczy kwietnia stanowiło 73,1proc. całości długu


Zadłużenie Skarbu Państwa w PLN na koniec kwietnia 2010 r. wyniosło 73,1 proc. całości zadłużenia, tak jak przed miesiącem, i pod 73,3 proc. na koniec 2009 r. - podał ministerstwo finansów w komunikacie.

Narodowa zbiorowisko Rozwoju o problemach demograficznych nasz


Problemy demograficzne kraju były tematem pierwszego posiedzenia Narodowej Rady Rozwoju, która jest kolegium doradczym prezydenta. Zdaniem naukowców, demografia będzie miała wpływ na rynek pracy, produktywność i rozwój gospodarczy Polski, a plus na sytuację sytemu zabezpieczenia społecznego i finanse publiczne. Zmieni się popyt na usługi finansowe, edukacyjne i opiekuńcze.

eBay sprzedaje Skype'a. klient ciągle bezimienny


Aukcyjny gigant podpisał już umowę o sprzedaży Skype'a z grupą prywatnych inwestorów - pisze kronika The New York Times powołując się na anonimowe źródła. umowa ma pozostać ogłoszona jeszcze dzisiaj

Heathrow i Singapore Airlines będą zachowywać etylina


Lotnisko Heathrow, organizacja NATS (organizacja świadcząca usługi kontroli ruchu lotniczego na terenie Wielkiej Brytanii oraz w północno-wschodniej części Oceanu Atlantyckiego), linie lotnicze Singapore Airlines natomiast biznes ...

W ofercie naszej galerii znajduje się kolekcja rzeźba Igora
Mitoraja
. Jeśli interesuje cię Igor Mitoraj i jego rzeźba
koniecznie sprawdź jakie prace tego artysty mamy obecnie
wystawione na sprzedaż. Rzeźby Igora Mitoraja od wielu
lat cieszą się rosnącą popularnością, a sam artysta jest
znany na całym świecie. Rzeźby Igora Mitoraja to doskonały
pomysł na inwestycje, nie tylko na uatrakcyjnienie swojej
kolekcji.