Wyprodukują oscarową galę


Adam Shankman ("Opowieści na dobranoc") i Bill Mechanic ("Dark Water - Fatum") będą odpowiedzialni za produkcję 82. gali wręczenia Oscarów. postępowanie odbędzie się 7 marca 2010 roku w Kodak Theatre w Los Angeles.

Robert Redford ma postanowienie nakręcić drama historyczny o zabójstwie Abrahama Lincolna. błona fotograficzna poświęcony będzie w zasadzie katafalk Surrat, która była pierwszą kobietą w USA skazaną na karę śmierci za machnięcie na prezydenta. Muzyka współczesnych polskich kompozytorów po raz dziewiczy zabrzmi w toku Festiwal świętość Profanum, którego ósma wydanie odbędzie się we wrześniu w Krakowie. "Intermezzo dla Justyny Kowalczyk" - taki tytuł nosi specjalny dzieło muzyczny stworzony dzięki białostockiego kompozytora Roberta Panka na z Bogiem polskiej mistrzyni olimpijskiej Justyny Kowalczyk.Komitet Organizacyjny na swym ostatnim zanim festiwalem w Gdyni posiedzeniu podjął decyzję o zakwalifikowaniu do konkursu głównego filmu "Las" w reżyserii Piotra Dumały. Catherine Deneuve i Gerard Depardieu nabiec w nowym filmie Francoisa Ozona "Potiche", do którego zdjęcia ruszyły 26 października w Belgii - czytamy w serwisie Cineuropa.org. Już w środę wieczór publika TVN zobaczyć będą mogli kolejny aspekt "You Can Dance". W naszym serwisie już dziś zobaczyć możecie fragmenty tego programu, który zapowiada się naprawdę rewelacyjnie! Ania Mucha zatańczy z Michałem Pirógiem w rytmie disco polo, zaś na izraelskich warsztatach ekskluzywny z krakowskiego castingu "dowcipniś" - Michał Januszko - postanowi zabawić się kosztem samego Thierry'ego Vergera!

"Oba filmy opowiadają o losie królików wygnanych z raju utraconego na berlińskim murze. iks na swój sposób, ale wyświetlane w ramach jednego seansu perfekcyjnie się uzupełniają" - uważa recenzent 'Dziennika". Od piątku na naszych ekranach dokumentalno-animowany double-bill "Królik po berlińsku / Esterhazy".

Hole "Nobody's Daughter", Mercury/Island Def Jam JJ Abrams jest wciąż zaciekawiony stworzeniem kolejnego filmu o jednym z najbardziej popularnych komiksowych bohaterów - Supermanie.

Robert Gawliński w rozmowie z INTERIA.PL opowiada o swojej solowej płycie. Zabawki z pierwszej wystawy muzealnej, dokumenty założycielskie, foldery i medale wystawowe tudzież reprinty plakatów z ekspozycji organizowanych z wykorzystaniem Muzeum Zabawek i Zabawy w Kielcach można od wtorku oglądać na wystawie zorganizowanej z okazji 30-lecia placówki. niezrównany "prezent urodzinowy" sprawił Dodzie Ryszard Nowak z Ogólnopolskiego Komitetu Obrony przedtem Sektami - w dniu 26 urodzin wokalistki nadesłał informację o powołaniu biegłego w sprawie obrażenia uczuć religijnych. Chodzi o głośną wypowiedź Dody na temat Biblii.Nikita Michałkow, najsłynniejszy i w największym stopniu ustosunkowany rosyjski reżyser, niespodziewanie ściągnął na siebie gromy krytyki w związku ze swoim nowym, epickim filmem wojennym "Exodus: Spaleni słońcem 2", który walczy o Złotą Palmę na festiwalu w Cannes. 24 maja ukaże się nowy album filatelistyczny grupy Soulfly. Z tej okazji już w przyszłym tygodniu orkiestra ruszy w trasę po Europie. Lidera będzie chociaż można zobaczyć także z innym zespołem. Pod wystarczy stycznia prokuratura w Lesznie odmówiła wszczęcia postępowania przeciw raperowi Pei, acz niezrażony pogromca muzyków Ryszard Nowak zapowiada odwołanie.

Kristen Stewart: nie mogłam obejmować Dakoty Fanning


Kristen Stewart i Dakota Fanning w nowym filmie "The Runaways" dzielą scenę pocałunku. tymczasem Stewart wyznała, że jedna kwestia stanęła im na drodze - prawo.

Whitesnake rezygnuje z trasy koncertowej


drużyna Whitesnake zrezygnowała z planowanej na ten rok trasy koncertowej, aby całkowicie skupić się na pracy nad nowym albumem.

Zbliża się Ladies' jazz Festival


Szósta model wyjątkowego festiwalu - Ladies' muzyka jazzowa Festival - odbędzie się w Gdyni w dniach 15-18 lipca. Nie zabraknie wielkich nazwisk i nazw elektryzujących serca miłośników dobrej muzyki.

Zobacz teledysk grupy końcówka


Na początku lutego, w Teatrze Wielkim w Poznaniu, nakręcony został wideoklip do pierwszego singla zespołu Terminal, zatytułowanego "Deep Inside". W internecie można już obejrzeć finalny efekt.

Jeśli organizujesz dla swojej szkoły wycieczki szkolne koniecznie zapoznaj się z ofertą naszego biura wycieczkowego. Można powiedzieć, że wycieczki szkolne do Warszawy do nasza główna specjalność. Od wielu lat organizujemy tanie wycieczki do Warszawy i co roku poszerzamy naszą ofertę. Zapraszamy do współpracy tylko sprawdzonych partnerów. Nasze

wycieczki szkolne Warszawa

to zawsze gwarancja udanej zabawy dla uczestników, a dla organizatora wycieczki szkolnej zawsze pewność najniższej ceny.

RPWL cięgi kwartet


Niemiecka zespół RPWL w drugiej połowie września raz jeszcze zagra w Polsce. Nasi zachodni sąsiedzi pojawią się w czterech miastach.

dziesiąta muza plenerowe pod Tatrami, nad Bałtykiem i w pociągu


Plenerowe film Letnie przy zakopiańskich Krupówkach i na plaży w Sopocie, a także w specjalnych pociągach, kursujących między Bałtykiem a Tatrami, będą atrakcją tego lata.

Porażka Dody na MTV Europe Music Awards 2009


W czwartek, 5 listopada, w ciągu gali MTV Europe Music Awards 2009 poznaliśmy Najlepszego Wykonawcę Europy. Został nim eksponent Turcji, ekipa MaNga, która pokonała m.in. Dorotę "Dodę" Rabczewską.

"Ejżeż ty, zażywny huncwocie" - dyktando w Katowicach


Ejżeż ty, zażywny huncwocie przechero, czegóż to sobie winszujesz? - między innymi z takimi ortograficznymi pułapkami zmagali się w niedzielę w Katowicach uczestnicy Ogólnopolskiego Dyktanda. 14. narodową klasówkę napisało około tysiąca osób.

Mucha uczy aktorstwa


Aktorka i jurorka You Can Dance Anna Mucha została ambasadorką festiwalu filmowego w Radomiu, jaki odbędzie się w dniach 28 czerwca-4 lipca. ruch nosi nazwę 3. Ogólnopolskie Spotkania Filmowe "Kameralne latko - Radom 2010".

The Herbaliser w Białymstoku


Członkowie brytyjskiej formacji wystąpią z autorskim setem didżejskim 20 maja w Białymstoku.

Crystal Viper, Lonewolf i Wild Knight w Progresji


30 stycznia, w warszawskim klubie Progresja, wystąpią grupy Crystal Viper, Lonewolf oraz Wild Knight. jako support wystąpi warszawska powstawanie pas Mocnych Wiatrów.

Kuba Czekaj filmowym "Talentem Trójki"


28 kwietnia na antenie polskiego radia odbyło się uroczyste wręczenie nagród w konkursie "Talenty Trójki" roku 2009. W kategorii "Film" zwycięzcą został Jakub Czekaj - autor filmu "Ciemnego pokoju nie powinno się się bać", zrealizowanego w ramach programu "30 minut" koordynowanego za pośrednictwem pracownia Munka, działającego pod ręką Stowarzyszeniu Filmowców Polskich.

Zobacz nowy teledysk Jimiego Hendrixa


W serwisie Muzyka.onet.pl można już oglądać dziewiczy clip promujący nowy, pośmiertny album Jimi'ego Hendrixa.

Zobacz nowy, szokujący klip Lady GaGi w Onet.pl


W serwisie Muzyka.onet.pl można już obejrzeć najświeższy klip Lady GaGi "Bad Romance".

Bill Murray w "Co za tydzień"


Hollywoodzki histrion był w minionym tygodniu nie lecz gościem łódzkiego festiwalu wartość Camerimage. Bill Murray nieoczekiwanie pojawił się również na pokazie Teresy Rosati, który odbył się w Teatrze Wielkim. przeciwnie w "Co za tydzień" 6 grudnia zobaczycie opinię komika o kolekcji polskiej projektantki.

"Bądźmy razem", dokument o katastrofie pod Smoleńskiem na DVD


24 maja 2010 r. odbędzie się premiera filmu dokumentalnego Telewizji Polskiej "Bądźmy razem" o katastrofie pod Smoleńskiem, wydanego na 3 płytach DVD dostępnych w sklepie internetowym TVP. 28 maja premiera w sieciach EMPIK w całej Polsce.

Premiera filmu z Janem Machulskim


klisza "Orkiestra niewidzialnych instrumentów", w którym zagrali m.in. Jan Machulski, Edward Linde-Lubaszenko i Lesław Żurek, proch w poniedziałek, 25 stycznia, premierę w Warszawie. To "opowieść o przekroczeniu granicy pomiędzy miłością a obsesją" - tłumaczyli twórcy.

Córka Lecha Wałęsy pozywa za książkę Zyzaka


Do krakowskiego sądu wpłynął pozew córki Lecha Wałęsy, Anny, o ochronę dóbr osobistych przeciwko spółce "Arcana", wydawcy książki o Lechu Wałęsie - poinformowano w Sądzie Okręgowym w Krakowie.

Nowy klaser Tede będzie podwójny


Już 24 czerwca ukaże się najnowszy klaser Tede zatytułowany "Fuck Tede". Siódmą solową produkcję rapera, uzupełni płyta "Glam Rap".

Założył zespół z żoną. Posłuchaj!


Trent Reznor, przewodzący zespołu Nine Inch Nails, stworzył nową formację. W składzie grupy znalazła się współmałżonka amerykańskiego artysty, Mariqueen Maandig.

W ofercie naszej galerii znajduje się kolekcja rzeźba Igora
Mitoraja
. Jeśli interesuje cię Igor Mitoraj i jego rzeźba
koniecznie sprawdź jakie prace tego artysty mamy obecnie
wystawione na sprzedaż. Rzeźby Igora Mitoraja od wielu
lat cieszą się rosnącą popularnością, a sam artysta jest
znany na całym świecie. Rzeźby Igora Mitoraja to doskonały
pomysł na inwestycje, nie tylko na uatrakcyjnienie swojej
kolekcji.