kiedy Doda spoważnieje?


Doda opowiada portalowi INTERIA.PL o wielkiej szansie, jaka poprzednio nić stoi, o tym, w jakiej sytuacji musiałaby "strzelić sobie w łeb", zdradza również, dlaczego przez cały czas nie chce spoważnieć.

W grudniu w czterech miastach odbędą się występy w ramach trasy koncertowej popularnego show "Mam talent!". Na żywo będzie jest dozwolone zobaczyć finalistów dwóch edycji programu. uwieńczony Złotym Klakierem na 34. Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni (wyróżnienie dla najdłużej oklaskiwanego filmu w konkursie głównym) film "Wszystko, co kocham" wejdzie na ekrany polskich kin 15 stycznia 2010 roku. Życie Jezusa Chrystusa od wieków inspirowało artystów. I niedaleko że powstały wspaniałe obrazy czy rzeźby przedstawiające Syna Bożego, to nie prędzej w filmach postać Zbawiciela nabrała pełnego wymiaru. kino sprawiło, że Mesjasz stał się bardziej... "ludzki".Sąd w Los Angeles oddalił w poniedziałek konkluzja adwokatów Romana Polańskiego o udostępnienie stenogramu zeznań emerytowanego prokuratora Rogera Gunsona, kto prowadził sprawę reżysera z oskarżenia o zamieszanie na 13-latce w 1977 roku. Szwajcarskie Archiwum Filmowe organizuje przegląd filmów Romana Polańskiego, w ramach którego odbędzie się też szereg debat poświęconych twórczości polskiego reżysera. Paul McGuigan stanie za kamerą komedii romantycznej "T Leaf".

"Seks jest sprawą całkowicie prywatną, jak są sceny łóżkowe w filmie, jestem wręcz przeciwnie postacią, a nie Weroniką Rosati" - powiedziała aktorka na czacie w Onet.pl, który odbył się 26 stycznia po emisji 17. odcinka "Majki".

powstawanie Nefer to zespół, który weźmie udział w koncercie finałowym krajowych eliminacji konkursu Piosenki Eurowizji 2010. Zespół otrzymał "dziką kartę" uprawniającą do uczestnictwa w tej rywalizacji. Shakira "She Wolf", Epic

Reprezentująca Polskę w konkursie Bursztynowego Słowika 46. Międzynarodowego Sopot Festivalu 2009 Kasia wilk została uznana za pomocą Roberta Kozyrę z Radia ZET "największym wokalnym talentem od czasu Edyty Górniak". "Jest to zbyt śmiałe stwierdzenie i mogę to skomentować jedynie uśmiechem" - powiedziała po festiwalu wokalistka. Media są siłą kształtującą sposób wypowiadania się polityków - uważa prof. Jerzy Bralczyk, który tendencję tę nazywa mediatyzacją języka. Językoznawca wziął udział we wtorkowej sesji na kwestia języka polskiej polityki po 1989 roku, zorganizowanej dzięki senat RP. "The Panic Broadcast" - nowy klaser szwedzkich metalowców z Soilwork ujrzy przestrzeń niezadrukowana dzienne 2 lipca.Niektórzy mogą przypuszczać, że gwiazdy wylegują się w łóżku do południa. Na prawdopodobnie nie należy do nich Jennifer Aniston, która wstaje codziennie o ... trzeciej rano, aby ćwiczyć. Serial "Plebania" będzie wkrótce obchodził 10-lecie istnienia na antenie TVP1. Już 27 kwietnia zostanie nadany 1500. pole serialu. przewodzący legendarnego zespołu Ścianka - Maciej Cieślak - skomponował muzykę do dokumentu "Królik po berlińsku", kto jest bliski nominacji do Oscara i lada dzień wchodzi na ekrany polskich kin.

W Petersburgu odsłonięto popiersie Fryderyka Chopina


Odsłonięciem popiersia Fryderyka Chopina w Państwowym konserwatorium im. Nikołaja Rimskiego-Korsakowa w Petersburgu w poniedziałek zainaugurowano Festiwal-Konkurs Chopin-2010, upamiętniający 200. rocznicę urodzin polskiego kompozytora.

Kantor Lam: wspólne rany można uleczyć przy użyciu muzykę


W USA powstaje klisza dokumentalny o wizycie 100 kantorów, którzy w czerwcu i lipcu 2009 r. wykonywali w Polsce żydowskie pieśni, spotykając się z entuzjastycznym przyjęciem. celuloid pt. "100 Voices - A Journey Home" (100 głosów - podróż do domu), który będzie widać prezentowany w telewizji i zgłoszony do konkursów, stwarza możliwość zapoznania amerykańskiej opinii publicznej z odradzaniem się kultury żydowskiej w Polsce i pojednania polsko-żydowskiego.

Erykah Badu miesiąc nadal


Amerykańska królowa soul Erykah Badu ogłosiła, że jej piąty klaser studyjny "New Amerykah Part II: Return Of The Ankh" ukaże się 29 marca. Wcześniej zapowiadano premierę na 23 lutego.

"9" - pokazy specjalne 09.09.2009 w całej Polsce


9 września 2009 roku o godzinie 9. w porze wieczoru w sieci kin Cinema City na terenie całej polski tudzież w warszawskim kinie Atlantic odbędą się pokazy specjalne najnowszej produkcji Tima Burtona zatytułowanej "9".

50 Cent liczy się ze zdaniem Eminema


Zanim 50 Cent zaprezentuje fanom nowy utwór, prosi Eminema o zatwierdzenie pomysłu.

plus Camerimage - przegląd przeniesiony pomijając Polskę?


"Blokowanie budowy Camerimage Łódź Center jest równoznaczne z odejściem Festiwalu z Łodzi do innego miasta w Polsce lub za granicą" - pisze prezes festiwalu Marek Żydowicz w liście do mediów.

EP-ka Radiohead w przyszłym tygodniu?


17 sierpnia do rąk fanów powinien trafić nieznany materiał Radiohead. Będzie to EP-ka zatytułowane "Wall Of Ice".

"Brotherhood" Nicolo Donato wygrał festiwal w Rzymie


Duński celuloid "Brotherhood" ("Broderskab") w reżyserii Nicolo Donato wygrał festiwal filmowy w Rzymie, otrzymując złotą statuetkę Marka Aureliusza. Za najlepszych aktorów uznano Brytyjkę Helen Mirren i Włocha Sergio Castellito.

Slayer nie przyjedzie do Europy


drużyna Slayer zmuszona była przełożyć nadchodzące koncerty w Europie. Planowane na grudzień występy odbędą się dopiero na wiosnę przyszłego roku.

Możdżer i Dun porwali publiczność!


Owacją na stojąco i wykonaną na bis przez Leszka Możdżera kilkunastominutową wariacją na zagadnienie głównego motywu muzycznego z filmu "The Banquet" zakończył się pierwszy przedstawienie 3. Festiwalu Muzyki Filmowej w Krakowie.

Wygrał konkurs - zagra w filmie


Przemysław Szatkowski został zwycięzcą konkursu Disney XD na polski głos Żołnierza w filmie "Toy Story 3".

Amy Winehouse wzięła się do roboty


mnogość wskazuje na to, iż Amy Winehouse naprawdę wzięła się za pracę nad trzecim albumem.

Przeboje XXI wieku - posłuchaj!


wspólnie z nowym rokiem wkroczyliśmy w nową dekadę. To nieposzlakowany okazja by przypomnieć sobie czego słuchał rzeczywistość w minionych dziesięciu latach. Panie i Panowie - przedstawiamy stację RMF 2000 .

Grechuta Festival Kraków 2010 - w październiku pod Wawelem


Kabaret Anawa w składzie z lat 60-tych zaś Zespół Anawa wystąpią jesienią w Krakowie podczas trzeciej edycji festiwalu poświęconego Markowi Grechucie - podali organizatorzy w środę na konferencji prasowej.

Berlin płonie! Na rocznicę wojny


Krakowska rockowa drużyna Sane w związku z 70. rocznicą wybuchu II wojny światowej przygotowała specjalny utwór. W nagraniu "Berlin płonie" wolno usłyszeć głos Agnieszki Dyk, wcześniej znanej z Brathanków czy Kulturki.

Asymmetry: Fontanna i forpoczta


Pierwszy, multimedialny prezentacja Wrocławskiej Fontanny obok Pergoli, z muzyką na energicznie nosi nazwę Free Asymmetric Wrocław. 3 maja z towarzyszeniem świetlistych wodotrysków wystąpi francuszczyzna zespół Ez3kiel, a solo amerykańska wiolonczelistka - Helen Money.

Open'er: Kto coraz w Gdyni?


Skunk Anansie, Nas & Damian Marley zaś Tricky to kolejni wykonawcy, którzy wystąpią w trakcie tegorocznego Open'er Festival w Gdyni (1-4 lipca).

konferencja z Elżbietą Cherezińską


Spotkanie z Elżbietą Cherezińską, pisarką, teatrologiem, autorką książki pt. "Północna Droga", odbędzie się w Księgarnio-Kawiarni Nalanda, pl. Kościuszki 12, Wrocław w środa 19 maja o 60 minut 18.

Wong Kar Wai o Brusie Lee


Reżyser "Spragnionych miłości" przymierza się do nakręcenia filmowej biografii Bruce'a Lee.

Monopol, prywatka i "Mam Talent"


Zobacz zdjęcia z planu teledysku zespołu Monopol do singla "Zodiak na Melanżu" promującego album "Product of Poland"!

W ofercie naszej galerii znajduje się kolekcja rzeźba Igora
Mitoraja
. Jeśli interesuje cię Igor Mitoraj i jego rzeźba
koniecznie sprawdź jakie prace tego artysty mamy obecnie
wystawione na sprzedaż. Rzeźby Igora Mitoraja od wielu
lat cieszą się rosnącą popularnością, a sam artysta jest
znany na całym świecie. Rzeźby Igora Mitoraja to doskonały
pomysł na inwestycje, nie tylko na uatrakcyjnienie swojej
kolekcji.