Michael Bay nieopodal ostrych ataków wciąż chce pracować Megan Fox


Michael Bay wciąż ma dużą rolę dla Megan Fox w trzeciej części serii "Transformers".

Dwa koncerty zespołu uwielbienie zaplanowane w warszawskim klubie Stodoła, spotkały się z tak dużym zainteresowaniem publiczności, że bilety na nie zostały wyprzedane. W związku z tym, 8 listopada 2009 r., odbędzie się trzeci występ formacji w Stodole. "Po raz pierwszy..." to zwrot, ktry zdominowa tegoroczny, jubileuszowy festiwal Polskich Filmw Fabularnych w Gdyni. Poczwszy od terminu, przy użyciu zwizane z imprez projekcje i wydarzenia, po organizowan na play gal zamknicia, pełnia tym wspólnie bdzie nowe. Ruszyły eliminacje które mają na celu wyłonienie uczestników kolejnej edycji najstarszej i największej studenckiej imprezy artystycznej – festiwalu FAMA.Do sieci trafił clip grupy Muse do utworu "Neutron Star Collision (Love Is Forever)", który promuje najnowszy klisza z sagi "Zmierzch" pod tytułem "Zaćmienie". Dennis Hopper jest śmiertelnie chory. człowiek teatru nie jest w stanie poddać się chemioterapii i ugościć dalszej walki z rakiem. Już 2 lutego (o godzinie 5.30 czasu amerykańskiego) zostanie ogłoszona spis filmów nominowanych do Nagród Akademii. Wyjawi ją Anne Hathaway wraz z prezesem Amerykańskiej Akademii Filmowej, Tomem Sherakiem.

Antena Krzyku / Opensources będzie wydawcą najnowszego albumu grupy Hey "Miłość! Uwaga! Ratunku! Pomocy!" na winylu.

Mokotowska prokuratura sprawdza czy Doda obraziła uczucia religijne - dowiedział się portal tvp.info. Chodzi o jej słowa: „ Biblę spisał jakiś napruty winem i palący jakieś zioła...”. Doniesienie przeciwko Dorocie Rabczewskiej złożył do Ryszard Nowak, przewodniczący Ogólnopolskiego Komitetu Obrony przedtem Sektami. Około godziny 23.20 zakończył się przedstawienie Madonny na warszawskim Bemowie. Nie było bisów, wokalistka wykonała tylko zaplanowane utwory.

Catherine Deneuve zagrała jedną z głównych ról w dramacie "La fille du RER". Gala rozdania Oscarów w 2011 roku odbędzie się w lutym. doktór George 'Nick' Nichopoulos twierdzi, że zna prawdziwą przyczynę śmierci Elvisa Presley'a. podług osobistego lekarza "Króla", artysta zmarł z powodu problemów z jelitem grubym.Jak w tej chwili informowaliśmy, 27 lutego w toku gali z okazji 20. urodzin RMF FM na scenę powróci grupa Varius Manx z nową wokalistką. Poznaliśmy zupa szczegóły tego występu. Do szerokiego rozpowszechniania wchodzi w USA w sobotę błona fotograficzna dokumentalny o papieżu Janie Pawle II, wyprodukowany przy użyciu czołowego amerykańskiego polityka, byłego republikańskiego przewodniczącego Izby Reprezentantów Newta Gingricha. "Sherlock Holmes" – najsłynniejszy detektyw wszech czasów, bohater licznych opowiadań, powieści, komiksów filmów i seriali - powraca w superprodukcji Guya Ritchiego, która zachwyciła widzów i krytyków na całym świecie. "Sherlock Holmes" ukaże się 14 maja na Blu-Ray i DVD dzięki Galapagos Films.

Krótkometrażowe renesans "Mortal Kombat"


Zapowiedź kolejnej odsłony filmu "Mortal Kombat" doczekała się internetowej premiery.

Animal Collective szykują EP-kę i walczą z rzezią fok


Nowa EP-ka Animal Collective trafi do sprzedaży 9 listopada. Mini-album zatytułowany jest "Fall Be Kind".

Tytuł najnowszej komedii Reese Witherspoon zmienia tytuł


utwór komediowy "How Do You Know?", w której główną rolę zagrać ma Reese Witherspoon, zmienia tytuł na "Everything You've Got". Reżyser filmu przyznaje jednak, że ma jeszcze nieco pomysłów na nazwę.

Oscarowi triumfatorzy 2010 w amerykańskim box-office


Dziennikarze "NY Times" przedstawili wyniki z amerykańskiego box-office dla zwycięzców tegorocznej gali oscarowej.

Kristen Wiig zagra klauna


Kristen Wiig zagra główną rolę w filmie "Clown Girl".

Najlepszym gitarzystą jest...


dotychczasowy muzyk Red Hot Chili Peppers, John Frusciante, został wybrany z wykorzystaniem Brytyjczyków najlepszym gitarzystą ostatnich 30 lat.

Sam Shepard jak stary Butch Cassidy


Sam Shepard, amerykański aktor, reżyser i dramaturg, wystąpi u boku hiszpańskiego gwiazdora Eduardo Noriegi w westernie Mateo Gila "Blackthorn".

Stworzą film z klocków Lego


fabryka Warner Bros. "wybuduje" klisza z klocków Lego. atelier i producent Dan Lin zakupili prawa do produkcji związanej z tą najbardziej z popularnych zabawek i zatrudnili scenarzystów do stworzenia fabuły.

nowy album filatelistyczny British Sea Power


Piąty album Ushera będzie nosił tytuł "Raymond V. Raymond" a nie jak zapowiadano wcześniej, "Monster". Dzieło ukaże się jeszcze 21 grudnia.

"YCD": zupa czerwone kartki, groza na planie!


Nadszedł trwanie na ostatni z castingów do programu "You Can Dance". Z pewnością był to też jeden z najcięższych momentów dla jurorów. Z doświadczeń zdobytych w sąsiedztwie poprzednich edycjach YCD mogli przypuszczać, że w Warszawie jak furt pojawi się najwięcej uzdolnionych tancerzy. atoli - do rozdysponowania zostało ale wręcz 3 bilety!!!

gwiazdor wstydzi się swojej twarzy


40-letnia piosenkarka Mariah Carey ma agregat na punkcie urody. wokalistka wstydzi się swojej twarzy.

Muzycy między najlepiej ubranych


Gwiazdy muzyki na listowie najlepiej ubranych mężczyzn. Które?

HIM: szczegóły nowej płyty


Zespół HIM zakończył pracę nad nowym albumem. longplay "Screamworks: Love In Theory And Practice" ukaże się w lutym 2010 roku.

Plejada gwiazd w jury brytyjskiego "Idola"


Katy Perry, Natalie Imbruglia i Pixie Lott dołączą gościnnie do jury nowej edycji brytyjskiego konkursu talentów "The X Factor".

"YCD": Ania Mucha i Michał Piróg tańczą dyskoteka polo!


Już w środę wieczór widzowie TVN zobaczyć będą mogli kolejny aspekt "You Can Dance". W naszym serwisie już dzisiaj zobaczyć możecie fragmenty tego programu, który zapowiada się naprawdę rewelacyjnie! Ania Mucha zatańczy z Michałem Pirógiem w rytmie dyskoteka polo, zaś na izraelskich warsztatach znany z krakowskiego castingu "dowcipniś" - Michał Januszko - postanowi zabawić się kosztem samego Thierry'ego Vergera!

Bad Religion: nowe utwory będą o sytuacji, w jakiej znajduje się jednostka na planecie świat


Nie umilkły jeszcze echa po wydanej 18 maja 2010 roku płycie "30 Years Live", a już pojawiają się informacje, że zespół Bad Religion chce nagrać kolejny album studyjny.

Kevin Smith wystąpi w kanadyjskiej produkcji


Kevin Smith wystąpił się gościnnie w pełnometrażowej wersji popularnego kanadyjskiego serialu młodzieżowego, "Degrassi".

Jarocin Festival 2010: głosuj na zespoły konkursowe


Spośród ponad 400 zgłoszeń nadesłanych przy użyciu grupy chcące wystąpić w Konkursie Młodych Zespołów w Jarocinie wewnętrzne jury wyłoniło 50 formacji zakwalifikowanych do dalszego udziału w eliminacjach. Do 15 czerwca można głosować na wybrane zespoły.

Świetna Figura, schorowany Pazura


"Alicja w krainie czarów" w wersji z dubbingiem, czy w oryginale? Katarzyna postawa jako Czerwona monarchini jest "rewelacyjna", krytycy narzekają lecz na głos Cezarego Pazury w roli Szalonego Kapelusznika.

Zagłosuj na najlepszego polskiego aktora młodego pokolenia!


coraz wprost przeciwnie za pomocą cztery dni widzowie mogą oddać głos na najlepszego młodego polskiego aktora. Do 30 listopada trwa plebiscyt publiczności Nagrody im. Zbyszka Cybulskiego.

W ofercie naszej galerii znajduje się kolekcja rzeźba Igora
Mitoraja
. Jeśli interesuje cię Igor Mitoraj i jego rzeźba
koniecznie sprawdź jakie prace tego artysty mamy obecnie
wystawione na sprzedaż. Rzeźby Igora Mitoraja od wielu
lat cieszą się rosnącą popularnością, a sam artysta jest
znany na całym świecie. Rzeźby Igora Mitoraja to doskonały
pomysł na inwestycje, nie tylko na uatrakcyjnienie swojej
kolekcji.