Świętokrzyskie. Inwestycje w ochronę środowiska za 63 mln zł


struktura centrum Edukacji Ekologicznej w Kijach jest jedną z dziewięciu kolejnych inwestycji z zakresu ochrony środowiska, które otrzymają unijne donacja w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Świętokrzyskiego. plus wszystkich projektów to powyżej 63 mln zł.

biuro przeciętny w Budapeszcie podał, że inflacja w grudniu w ujęciu rocznym wyniosła 5,6 proc. Czy wiesz, że… Jak dowiedli amerykańscy uczeni - do podejmowania ważnych decyzji wystarczy mózg skorupiaka. tak więc w zastępstwie mówić o swoim szefie, prezesie, dyrektorze, kierowniku i licznych managerach ... napęd Hummera H3 ma 5,3 litra pojemności i moc 300 koni mechanicznych. w pobliżu to samochód spełnił ekologiczne standardy Japonii, ze względu czemu reprezentacyjny model General Motors będzie teraz subsydiowany za pośrednictwem kategoria - podaje New York TimesTelewizja publiczna za pośrednictwem 40 godzin najlepszego czasu antenowego będzie propagowała ideę powszechnego spisu rolnego. Bo tak chce GUS i rząd. TVP załamuje ręce

\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\"\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\"Królowa Mieczy To nie będzie nadto nieskomplikowany i przyjemny dzień. Bliska osoba zadręczy cię opowieściami o swoich problemach. Poczujesz się wykończona psychicznie. dodatkowo bądź przygotowana na opały w miejscu pracy. szycha wcieli w obecność własny misternie ułożony plan, mający na celu wzmożenie twoich obowiązków. Miesięczne wynagrodzenie na nieszczęście pozostanie nie zmienione. horoskop.wp.pl

...

- Program „Zrób to SAMo” promuje nowoczesne zarządzanie tudzież poszanowanie praw autorskich. Mam nadzieję, że dzisiejsze trening pozwoli zdobyć wiedzę, którą będzie można wykorzystać w codziennej pracy urzędu - powiedział podsekretarz gospodarki Dariusz Bogdan otwierając szkolenie dot. programu „Zrób to Samo” 30 września br w MG.

Na 25 maja planuje debiut na giełdzie korporacja Kulczyk Oil Ventures, która chce zdobyć od inwestorów 756 mln zł na dociekanie złóż ropy i gazu w Brunei, Syrii i na Ukrainie. zielony lekko zyskiwał wczoraj na wartości. Opublikowano beżową księgę zaś serię danych makroekonomicznych. Najważniejsze z nich to doniesienie ADP na kwestia amerykańskiego rynku pracy. Dziś posłuchanie Europejskiego Banku Centralnego.

30 września 2009 r. Republika Indii poinformowały o zakończeniu postępowania ochronnego przed nadmiernym importem m. inn. z UE włókna akrylowego (acrylic fibre). 26 listopada odbędą się w Warszawie polsko-rosyjskie negocjacje w sprawie dodatkowych dostaw gazu do Polski - poinformował w poniedziałek PAP naczelny departamentu ropy i gazu w Ministerstwie Gospodarki Maciej Kaliski. Podlasie/ W wypadku ciężarówki, zginął prowadzący osobówki zarządca ciężarówką stracił hegemonia nad pojazdem i uderzył w drzewo, wszelako jego naczepa obróciła się i zderzyła z chryslerem. prowadzący ...Po wypadku na torach, po jakby trzech godzinach przywrócono przedsięwzięcie pociągów na trasie Warszawa - Gdańsk. W niedzielę wieczorową porą pod pociąg wpadł 49-letni mężczyzna. Zginął na miejscu. Sbierbank w ciągu 10-12 dni rozważy wybór kupna polskiego Banku Zachodniego WBK - poinformowała w sobotę rosyjska agencja RIA-Nowosti, powołując się na wiceprezesa tego największego w Rosji banku depozytowego Andrieja Donskicha. urząd Regulacji Energetyki zatwierdził w piątek taryfy dla dwóch spółek dystrybucyjnych: Lubzel natomiast PGE rozprowadzanie Warszawa-Teren. Podwyżka opłat dystrybucyjnych w układy od grupy odbiorców (indywidualnych i przemysłowych) wyniesie ok. 5-6 proc. - poinformowała PAP rzeczniczka URE Agnieszka Głośniewska.

ZUS przekazał w tym tygodniu do OFE 95,52 mln zł


Majówka 2010 za pasem przeto należałoby by było sobie przypomnieć, co można przyrządzić pod chmurką. Pogoda, co prawda, zapowiada się trochę deszczowa (Pogoda Na Weekend Majowy 2010) no ale deszcze mają istnieć wręcz przeciwnie przelotna, a z wyjątkiem tym być może prognozy się jeszcze poprawią. W końcu na pierwsze grillowanie i jadło na świeżym powietrzu czekał istota ludzka dzięki całą zimę tym samym przyjemny deszczyk nie powinien być przeszkodą ...


Więcej..

Putin: Rosja być może znieść z projektów energetycznych w Bułgarii


premier Rosji Władimir Putin nie wykluczył, że jego brzeżek przypadkiem zrezygnować z części wielkich projektów energetycznych w Bułgarii - poinformowały we wtorek bułgarskie media, relacjonujące spotkanie w Gdańsku szefa rosyjskiego o tyle o ile z bułgarskim premierem Bojko Borysowem.

Lewica: potrzebne wspólne stołek na szczyt klimatyczny


Według środowiska lewicy, przed zbliżającym się szczytem klimatycznym w Kopenhadze wszystkie organizacje polityczne powinny porozumieć się w sprawie wypracowania polskiego stanowiska na temat sposobów ochrony klimatu. Wicemarszałek Sejmu Jerzy Szmajdziński zapowiedział, że klub Lewicy będzie wnioskował o dyskusję w tej sprawie w Sejmie.

Oszczędzanie w trzecim filarze to w tej chwili konieczność


chyba że Polacy nie nauczą się zachowywać w III filarze, po zakończeniu aktywności zawodowej czeka ich obojętny prysznic. według wyliczeń Komisji Nadzoru Finansowego emerytura może okazać się ...

Funkcjonariusze FSA demaskują krąg insider trading


głosiciel klubu PO Andrzej Halicki powiedział, że głosowanie w prawyborach Platformy nie zostanie przedłużone i skończy się planowo - w czwartek. Za przedłużeniem internetowego głosowania do piątku opowiada się jeden z kandydatów - Radosław Sikorski.

Hindusi i Republika Federalna Niemiec chcą wgramolić się w własny sektor zbrojeniowy


Indianie udomowili indyki już około 800 roku p.n.e., niemniej jednak początkowo nie hodowali ich dla mięsa, ale ze względu na pióra.

UKE zwolni TPSA z obowiązków regulacyjnych w dużych miastach


Agora podpisała umowę licencyjną ze studiami CD schemat i CD wzorzec RED, na mocy której zostanie wydawcą superprodukcji Wiedźmin 2.

kadra Grupy Energa wręczyli petycję zarządowi spółki


Kilkuosobowa delegacja pracowników Grupy Energa, którzy protestują w piątek przed siedzibą firmy w Gdańsku, wręczyła zarządowi spółki petycję ze swoimi postulatami.

Kaufland: hipermarket czy niedrogi dyskont?


Po opublikowaniu ostatniego Barometru cen z porównaniem kosztów zakupów w trzech sklepach dyskontowych: Biedronce, Lidlu i Kauflandzie przedstawiciele tej ostatniej sieci postanowili udowodnić, że u nich jest najtaniej.

indeks biznesu PKPP Lewiatan VIII 2009


Indeks Biznesu PKPP Lewiatan w sierpniu utrzymał liczebność notowania rocznego z poprzedniego miesiąca 35 pkt, niemniej stracił kolejne dwa punkty w notowaniu kwartalnym do poziomu 32 pkt, aczkolwiek ewidencja roczny od kilku miesięcy pozostaje na tym samym poziomie, to natomiast rejestr kwartalny ciągle ma tendencję do obsuwania się w dół. Nie jest dozwolone wobec tego z całą pewnością przewidywać, że dno koniunktury mamy nuże za sobą.

GM nie oddał Opla przymierze z udziałem Rosjan


General Motors nie sprzeda Opla faworyzowanemu przez Niemcy stowarzyszenie z udziałem Rosjan. W Berlinie i Moskwie nie kryją irytacji, za to w Polsce - zadowolenia.

Transport wewnątrzwspólnotowy towarów: jak rozliczyć?


chyba że biznes transportuje produkt między różnymi krajami UE - w tym plus z Polski do innego kraju członkowskiego i odwrotnie - dokonuje dopiero wewnątrzwspólnotowej usługi transportowej. W odniesieniu do wewnątrzwspólnotowego transportu towarów (WTT), pozycja świadczenia tej usługi zostało uregulowane w ustawie o VAT w fortel szczególny.

"Rz": Więcej pracy na czarno. Szara region w 2008 r. obejmowała ok. 1,3 mln osób


Firmy, ratując się poprzednio spowolnieniem, starają się przerzucić koszty na państwo. Jednym ze skutków takiej działalności prawdopodobnie egzystować wzrost liczby nielegalnie zatrudnionych pracowników - ocenia "Rzeczpospolita".

Gliwicka warsztat Opla zatrudni dodatkowo plus minus 600-700 osób


- Około 600-700 osób ma wkrótce wynaleźć pracę w gliwickiej fabryce Opla. zwiększenie zatrudnienia ma związek z decyzją o uruchomieniu trzeciej zmiany, co ma nastąpić w połowie tego roku.

Zagłosuj na najlepsze osiągnięcie naukowe


Czy wiesz, że… Do 31 marca można brać udział w głosowaniu na najlepsze osiągnięcia naukowe wyróżnione w konkursie "Cudze chwalicie, swego nie znacie - Osiągnięcia nauki polskiej". Osiągnięcia są podzielone ...

zespół Budimeksu liczy na 730-770 mieszkań, dwucyfrowy rozwój przychodów w 2010 r.


\"\"IV Monet Mimo, że jesteś przekonana, że dobrze orientujesz się w tym spornym temacie, to receptę na wybieg tego nękającego cię od dawna problemu znajdziesz z racji pomocy starszej, doświadczonej osoby. To będzie przełom, kto ułatwi wyklarowanie i zamknięcie starej sprawy urzędowej. horoskop.wp.pl

"WSJ": Nowe sposoby wydobycia gazu dokonać zmiany geopolitykę w Europie


Nowy ?wiat ma mnóstwo gazu. na skutek zmianom w technologii wydobycia własne inwentarz tego paliwa wystarczą jej na ok. 100 lat. jeśli technologie te wprowadzono by w Europie mogłyby przeobrazić euroazjatycki krajobraz geopolityczny - pisze w czwartek "Wall Street Journal".

UE. zbadanie porozumienia ws. regulacji funduszy spekulacyjnych


\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\"\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\" - Podejrzany o korupcję dawny szef Zakładu Ubezpieczeń Społecznych bal sylwestrowy R. zostaje na wolności - orzekł w czwartek opinia Okręgowy podtrzymując decyzję sądu rejonowego. reklamacja w spowodować wypuszczenia R. po wpłaceniu 200 tys. zł kaucji złożyła prokuratura. Po wpłaceniu kaucji turma będzie mógł przepuścić podobnie Tadeusz D., dotychczasowy stary ZUS w Szczecinie.

PKP: przetarg na wykonawcę nowego Dworca Głównego w Krakowie


W 2008 roku pospolity lokalny pracownik na wykonywanie obowiązków zawodowych poświęcił 86 proc. całkowitego czasu pracy. Pozostałe 14 proc. stanowiły m.in. zwolnienia lekarskie, urlopy. Odsetek nieprzepracowanych godzin z każdym rokiem jest raz po raz większy, a pracodawcy ponoszą z tego tytułu raz za razem wyższe wydatki.

PKN Orlen obniżył debet o 3,4 mld zł w IV kw. 2009 r.


PKN Orlen, który w IV kw. 2009 roku obniżył debet o 3,4 mld zł do 10,3 mld zł, chce w 2010 roku nadal je redukować, poinformowała firma w prezentacji po publikacji wyników finansowych za czwarty kwartał.

W ofercie naszej galerii znajduje się kolekcja rzeźba Igora
Mitoraja
. Jeśli interesuje cię Igor Mitoraj i jego rzeźba
koniecznie sprawdź jakie prace tego artysty mamy obecnie
wystawione na sprzedaż. Rzeźby Igora Mitoraja od wielu
lat cieszą się rosnącą popularnością, a sam artysta jest
znany na całym świecie. Rzeźby Igora Mitoraja to doskonały
pomysł na inwestycje, nie tylko na uatrakcyjnienie swojej
kolekcji.