Posłuchaj nowego singla Hot Chip


Nowa płyta electro-popowej formacji Hot scalak zatytułowana "One Life Stand" ukaże się w 8 lutego 2010 roku. Singlem promującym płytę jest tytułowa piosenka.

Harcore'owa grupa H2O wystąpi 30 kwietnia w Warszawie. piosenkarz Brett Michaels z grupy Poison apiać trafił do szpitala. jankeski rockman puder udar mózgu wywołany przejściowym niedokrwieniem tkanki nerwowej. dodatkowo lekarze odkryli dziurę w sercu Michaelsa. Znamy już polski zespół, który otworzy występy kapel Samael oraz Paradise Lost w Warszawie (1 grudnia Stodoła) i w Krakowie (2 grudnia w Klubie Studio). Formacją tą będzie Carnal.Już dziś, 18 sierpnia, w Hard muzyka rockowa Cafe w Warszawie wystąpi pochodząca z Chicago kapela dęta Hypnotic Brass Ensemble. W skład orkiestry wchodzi 9 muzyków, w tym ośmiu synów Phila Corhana - znanego jazzmana, trębacza Sun Ra Arkestra z Chicago w latach 1959-1961. "Inny świat" - pod tym hasłem, w dniach 31 lipca - 8 sierpnia, odbędzie się tegoroczna, 4. wydanie Festiwalu Filmu i Sztuki "Dwa Brzegi" w Kazimierzu Dolnym i Janowcu nad Wisłą. Dyrektorem artystycznym tej imprezy jest Grażyna Torbicka. Nagrodzony Oscarem dowód "Zatoka delfinów", uważany za antyjapoński, trafi na ekrany kin Kraju Kwitnącej Wiśni wzdłuż protestów nacjonalistów.

Thom Yorke, wokalista Radiohead, zdradził swoje obecne muzyczne upodobania.

Wytwórnia Alkopoligamia zaprezentowała nieznany bezżenny duetu Blow "Co robić, co". Rob Minkoff stanie za kamerą trójwymiarowego filmu "Chinese Odyssey".

zespół Ash wymyśliła postępowy sposób na promocję swojego najnowszego materiału – w ciągu trasy koncertowej po Wielkiej Brytanii zespół będzie występował w miastach, których nazwy rozpoczynają się na kolejne litery alfabetu. Po w pewnym sensie trzyletnich przygotowaniach zespół Skangur zakończył prace nad wideo "Endorphine". U nas możecie natychmiast dojrzeć skrótowy trailer tego dokumentu. Kevin Alejandro wspaniały z serialu "Southland" dołączy do obsady "Czystej krwi".zwiastun komedii "The Other Guys" z Willem Ferrellem i Markiem Wahlbergiem trafił właśnie do sieci. Amerykańska premiera najnowszego filmu Romana Polańskiego "The Ghost Writer" planowana jest na pierwszą połowę 2010 roku. Dzieło na ekrany wprowadzi firma Summit Entertainment. Przejazd specjalnym pociągiem na trasie Jędrzejów wąskotorowy - Pińczów i przedstawienie grupy Śrubki w zabytkowej kuźni to jedne z wielu atrakcji premiery płyty "Śrubki" nagranej dzięki niezrównany kompleks dowodzony przez Michała Jurkiewicza.

"[Rec]" po raz trzeci i czwarty


szereg horrorów "[Rec]" doczeka się kolejnych dwóch części.

Script Forum: trwają zgłoszenia


W dniach 12-16 lipca 2010 odbędzie się trzecia wydanie Script Forum, branżowej konferencji scenopisarskiej, organizowanej w ramach festiwalu Lato Filmów. W jej programie znalazły się warsztaty, szkolenia, wykłady, debaty oraz Forum Scenarzystów Polskich.

Marzy o roli w kolejnym Bondzie


Powodem niedawnego rozstania piosenkarki Nicole Scherzinger i kierowcy Formuły 1 Lewisa Hamiltona, była podobno determinacja artystki, aby począć karierę aktorską.

Retrospektywa filmów Wajdy w Paryżu


Do 21 marca w Paryżu trwa retrospektywa filmów Andrzeja Wajdy.

W ubiegłym roku zorganizowaliśmy ponad 200 wycieczek szkolnych do Warszawy. Nasza oferta na wycieczki szkolne cieszyła się popularnością szkół w całej Polsce. Większość naszych ubiegłorocznych uczestników wycieczek szkolnych to były szkoły, które już kiedyś korzystały z naszej oferty. To cieszy i daje nam pewność, że

wycieczki szkolne Warszawa

organizowane przez nasze biuro są jakością samą w sobie. Daje nam to motywacje na kolejne lata, tak żeby nasze tanie wycieczki szkolne wciąż cieszyły się popularnością wśród szkół.

"Co za tydzień": Olivier Janiak i kobiety


W najbliższym odcinku "Co za tydzień", 8 listopada, kobiety będą motywem przewodnim. Olivier będzie jedynym męskim "rodzynkiem", który został zaproszony do Siedliska Morena na Mazurach, gdzie tak zwany babski weekend spędziło kilkanaście znanych kobiet.

Nowy materiał So I Scream


Grająca progresywny metal, grupa So I Scream wydała nowy materiał zatytułowany "6Shooter EP".

Nowości książkowe o II wojnie światowej


Obchodzona właśnie 70 rocznica wybuchu II wojny światowej stała się dla wydawców okazją do publikacji nowych prac historycznych na przedmiot września 1939 roku. Do księgarń trafiły właśnie m.in. album "1939. Polska była pierwsza" Andrzeja Kunerta, książka "1939. Zaczęło się we wrześniu" Tomasza Łubieńskiego i "1939 - nad przepaścią" Richarda Overy.

20 ekranów i pierwsze sale VIP w Polsce


27 listopada Kraków wzbogacony zostanie o kolejne kino. W siedlisko Handlowym Bonarka ruszy 20-salowe Cinema City.

Massive Attack na Open'erze!


Po dwóch latach na festiwal Open'er w Gdyni powraca gawęda trip hopu - grupa Massive Attack. Na imprezie zagrają oraz Hot Chip i Pavement.

Motion tercet i Nyman na Rok Chopinowski


w trakcie tegorocznej inauguracji Koncertów Chopinowskich w Łazienkach Królewskich Stołeczna arena chcąc słusznie uczcić dwusetną rocznicę urodzin Fryderyka Chopina, zaprosiła na scenę Michaela Nymana i Motion Trio, którzy zagrają 15 maja o godz. 20 pod pomnikiem Fryderyka Chopina.

Hip hop z Parzymiechów!


Jak wyglądałby hip hop, jeżeli w miejsce w Nowym Jorku narodził się w Parzymiechach? oddźwięk na to ewaluowanie daje ekipa 3oda Kru.

Zakochana monarchini romansów


Meg Ryan znów jest zakochana! Wygląda na to, że aktorce zbrzydła na koniec samotność. Czyżby znalazła wreszcie mężczyznę "bez skazy"?

Sputnik na półmetku: spotkania z mistrzem Tarkowskim


Warszawska edycja Festiwalu "Sputnik nad Polską" dobiegła półmetka. Bohaterem kolejnego festiwalowego dnia będzie Andriej Tarkowski.

Tomasz Karolak w roli kobieciarza


Tomasz Karolak ("39 i pół") pojawi się gościnnie w serialu "Hotel 52", gdzie zagra pilota-kobieciarza.

Broadwayowski "Spider-Man" już pod basta roku


Musical "Spider-Man, Turn Off the Dark" w reżyserii Julie Taymor w końcu trafi na deski Broadwayu: premierę zapowiadano na luty, ale całkowicie odbędzie się na przełomie listopada i grudnia.

Poznań promuje się w charakterze gród kultury


Ogólnopolską kampanię wizerunkową "Inspired by Poznań: Odetchnij Kulturą" rozpoczyna gród Poznań. walka ma przekonywać mieszkańców reszty kraju, że stolica Wielkopolski to idealne miasto dla spragnionych artystycznych wrażeń.

Kolejna gratyfikacja dla polskiego filmu


W środę, 5 maja, wieczorową porą zakończył się 6. przegląd Filmów Polskich w Nowym Jorku. Amerykańscy i polscy publiczność mogli obserwować najlepsze polskie produkcje i wyselekcjonować swojego faworyta.

Lady Pank: Zapłacą odszkodowanie?


Pruszcz Gdański domaga się 37 tys. zł odszkodowania od agencji impresaryjnej organizującej w tym mieście w 2007 r. występ grupy Lady Pank i jej wokalisty Janusza Panasewicza. Sprawą zajmie się opinia Okręgowy w Gdańsku.

Bad Lieutenant alias New medal + Blur: singel w sieci


zespół Bad Lieutenant, którą tworzą członkowie New Order oraz Alex James z Blur, opublikowała w sieci pierwszy część swojej twórczości.

Chris Rock reżyseruje


Chris rock zamierza nakręcić remake francuskiej komedii "La premiere etoile". histrion będzie także scenarzystą i producentem filmu.

W ofercie naszej galerii znajduje się kolekcja rzeźba Igora
Mitoraja
. Jeśli interesuje cię Igor Mitoraj i jego rzeźba
koniecznie sprawdź jakie prace tego artysty mamy obecnie
wystawione na sprzedaż. Rzeźby Igora Mitoraja od wielu
lat cieszą się rosnącą popularnością, a sam artysta jest
znany na całym świecie. Rzeźby Igora Mitoraja to doskonały
pomysł na inwestycje, nie tylko na uatrakcyjnienie swojej
kolekcji.